Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Doflamingo & Charlotte Katakuri vs. Trafalgar D. Water Law & Monkey D. Luffy

Kim Kazanır

• Kullanılan toplam oy
    105
Hee o zaman sana göre luffy diğer novalardan (Zoro ve Drake hariç) fersah fersah önde. Saygı duyarım:sapkali:

Ton balıklı makarna yaptım. Ama onu demiyorum! Eskiden trollerin bile kalitelisi vardı azizim. Oy verdiğin seçeneği bir daha düşün :good:
1 TL'ye en iyi yemeği kim yapar? Dur be konu bu değil şimdi!

Yok la Luffy şimdi bu seviyede oldu. Yani bir vs olsa daha avantajlı şuan kazanma oranı hadi %51 de. Law da gelişmiştir Wano da oturup çay içmiyorlardır orada heralde. Tekrar gördüğümüz zaman Dof'u alır diye düşünüyorum. Hee Law'ı önce ki gördüğümüz seviye de değerlendireceksek haklısın. Fakat gördüğümüz zaman daha güçlü bir şekilde görürüz seri o şekilde ilerliyor çünkü.

Hee o zaman sana göre luffy diğer novalardan (Zoro ve Drake hariç) fersah fersah önde. Saygı duyarım:sapkali:

Ton balıklı makarna yaptım. Ama onu demiyorum! Eskiden trollerin bile kalitelisi vardı azizim. Oy verdiğin seçeneği bir daha düşün :good:
Lawdan Zorodan çok önde de diğerlerini görmek lazım. Begeden de önde.

1 TL'ye en iyi yemeği kim yapar? Dur be konu bu değil şimdi!

Yok la Luffy şimdi bu seviyede oldu. Yani bir vs olsa daha avantajlı şuan kazanma oranı hadi %51 de. Law da gelişmiştir Wano da oturup çay içmiyorlardır orada heralde. Tekrar gördüğümüz zaman Dof'u alır diye düşünüyorum. Hee Law'ı önce ki gördüğümüz seviye de değerlendireceksek haklısın. Fakat gördüğümüz zaman daha güçlü bir şekilde görürüz seri o şekilde ilerliyor çünkü.
Olmaz olsun öyle seri !!!

Dof yerine Kraker olsaydı belki tartışılabilirdi. Bu şekilde tartışılacak tarafı yok konunun. Dof resmen Law in antisi gibi birşey seride. (Kraker >= dof olduğunu düşünüyorum)

Kata takımı rahat alır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık