Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Donquixote Ailesi + Savaş Lordu İttifakı Zou'yu İşgal Etseydi?

Sizce Böyle Bir Durum Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    73
Farkındayım.G4 yeni icat olsa o seviyeye top kekte çıktı derdim.Ama ondan öncesinde milyar üstü adam olduğu ortada g4 formuyla.Aile üyelerinden tek yiyen bir Dellinger olsa gerek bu konuları çok tartıştık şimdi tartışmayacağım.2 sayı süren dövüşlerin son sahnesine bakıp tek yedi diye kendinize eğlence çıkarıyorsunuz.Akainu amirali sadece law ve luffy için yollamıştı:Bütün aileyi topla gel falan demedi çünkü lordluktan ayrılmadığını öğrenmişti yani kandırıldıklarını.Ağzıyla law ve luffy için yolladım diyor doffy lafı yok.Shichibukai hükümet tarafında diye yardım edeceğini bile düşünmüştür.Kuma misali.Keza law dof ve fuji tarafından kovalandı bu mangada var.
Adam burda öğreniyor;
Burada da Dof ayrıldı diyor ve Akainu hemen arkasından konuşuyor. Yeterince açık bence.

Adam burda öğreniyor;
Orada öğrenmesi fark etmiyor çünkü adam family için gitmiyor.Sadece law ve luffy için gönderdiğini saka söylüyor ittifak haberini buna sordukları zaman.Fuji’yi gönderdim o iş onda diye.Luffy’i law ile bir tutuyorlar tabii kağıt üstünde.Diğer türlüsü mantıksız.Filo amirali öyle saçma karar vermez takviyeyle gönderir.Bu adam hangi birine yetişecek.Yonko gücünde bir amiral olsa bile dof,luffy,law aile falan hepsini alıp getirmesi imkansız yetişemez bile dövüşmek istemediklerini varsayalım.Koca ana hangisine yetişti mesela.Hani Kizaru gibi yeteneklere de sahip değil Fuji.

Orada öğrenmesi fark etmiyor çünkü adam family için gitmiyor.Sadece law ve luffy için gönderdiğini saka söylüyor ittifak haberini buna sordukları zaman.Fuji’yi gönderdim o iş onda diye.Luffy’i law ile bir tutuyorlar tabii kağıt üstünde.Diğer türlüsü mantıksız.Filo amirali öyle saçma karar vermez takviyeyle gönderir.Bu adam hangi birine yetişecek.Yonko gücünde bir amiral olsa bile dof,luffy,law aile falan hepsini alıp getirmesi imkansız yetişemez bile dövüşmek istemediklerini varsayalım.Koca ana hangisine yetişti mesela.Hani Kizaru gibi yeteneklere de sahip değil Fuji.
Attığım 2. sahneye baktın mı? Akainu açıkça diyor ki ''smokerdan hoş olmayan bir rapor aldım'' sonra diyor ki bu iş için Fujiyi yolladım.

Attığım 2. sahneye baktın mı? Akainu açıkça diyor ki ''smokerdan hoş olmayan bir rapor aldım'' sonra diyor ki bu iş için Fujiyi yolladım.
Smoker Law ve Luffy'nin ittifak olduğunu rapor ediyor işte.Joker lakabını da söylemiş olabilir.
Ancak ellerinde kanıt yok bununla ilgili.Sezar söyleyince Fuji diyor bu isim ne gibisinden Doffy kanıt yoksa iftira atma tarzında konuşup konuyu kapatıyor.Yani kanıt olmadan birşey yapamaz dokunamazlar.Lordluğu kendi bırakmasını beklemek zorundalar.Smoker da lordluğu bıraktı raporu vermedi değil mi ? Bırakacak mı acep diye Law bile emin değil bu hususta biliyorsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık