Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Doflamingo'nun Güncel Ödülü Ne Olur?

Dof'un Güncel Ödülü Ne Olur ?

• Kullanılan toplam oy
    135

Donquixote Doflamingo (Donkihōte Dofuramingo) Gök İblisi olarak bilinen eski Shichibukailer'den biridir. Doflamingo, Donquixote Korsanlarının kaptanıydı ve eski ödülü 340.000.000 Beli'ydi. Yeni Dünya'daki yeraltı dünyasını Joker takma adıyla domine ediyordu. Ayrıca eskiden Kutsal Ejder olan Donquixote Ailesi'nin bir üyesidir. Bu da onu eski Kutsal Ejder'lerden biri yapmaktadır. Babası Donquixote Homing'i ve küçük kardeşi Donquixote Rosinante'yi kendisine ihanet ettikleri gerekçesiyle öldürmüştür. Doflamingo, seri başlamadan sekiz yıl önce Dressrosa kralı Riku Dold III'yi kandırıp, Dressrosa'nın başına geçmiştir. Monkey D. Luffy tarafından yenildiği zamana kadar ülkeyi bir tiran gibi yönetmiştir. Yenilgisinin ardından Shichibukai unvanı elinden alınmış ve tayfa üyeleri ile birlikte Amiral Fujitora tarafından tutuklanıp, hapse atılmıştır.

Bilgiler Kütüphaneden alınmıştır.

Ödülüne bir güncelleme geleceği için böyle bir efsane bir kişiliğe tahmin ve tartışma konusu açmak istedim. En yakın ödül ne olur ?

Dofi sağ kol gücünde vardır ama asıl ödülünü yükselten bildiği sırlar diyebiliriz. 2 Milyar olur diye düşünüyorum. Teach'i geçmez.

2 diyorum. Adamın kendi ekibi de sıkıntılıydı. Yer altı bağlantıları, bildikleri, barındırdığı gücü derken Cro ve Mihawk ile birlik olursa seriye eski heyecanını kazandırır.

Yıllardır Impel Down'da olan birinin ödülünün yükselmesi acayip mantıksız olur, tabi One Piece'de mantık aramak ne kadar doğru orasını da bilmiyorum. Croco ile hemen hemen eşit olurlar, sonuçta MF'de ortaklık gibi bir sohbet dönmüştü.

Croco'nun aldığı ödül saçmalık ama seri erken bitecekken tasarlanmış bir karakter olduğundan başlangıçtan beri bu seviyede düşünmüş adam. Roger'ı ilk başta 500 milyon tasarlamış sanırım. Seri uzayınca Croco'yu da en başından beri istediği yere getirdi. Croco'nun olayı böyle saçma olsa da bir şekilde yedirdi ama daha yeni işlenmiş ve bariz sağ kollardan güçsüz bir adam tekrar döndüğünde neden sağ kollardan güçlü çizilsin ki? Zaten bu güçte tasarlanmış başından beri. Croc'un dövüşünü görürsek yüksek ihtimalle Beckman tarzı sağ kollar dışında diğer sağ kollardan güçlü çizilecek. Doff bildiği şeylerden ötürü belki 2 milyardan bile daha fazla alır ama bunun gücünden kaynaklı olacağını sanmam. Ya nerden baksan elinde kalıyor. Saçma sapan iş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık