Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Doflamingo Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar dofilamingonun malum kafasının kopması ile ilgili değişik teoriler ortaya atıldı ben de kendi teorimi size sunacağım ;
şimdi dofilamingonun ipler ile insanları kontrol ettiğini biliyoruz
[YOUTUBE]AlTtRsUseSc[/YOUTUBE]
ve smokeri okadar kolay yenmesi için iphakimiyetinide tahmin edebiliyoruz
[YOUTUBE]uxwKCWRuNbs[/YOUTUBE]
ve aslında bu adamın iplerini görmeden önce kukla meyvesi yedi diyenlerde vardı
peki aslında doffy kuklaysa narutodaki sasori gibi aslında 1.30 boyu varsa ve doffy kalıbına gizlenmiş ise
makara amacıyla açılmış bir konudur doffy teorilerini palaşınız

Adamın küçüklüğünü, genç halini ve şimdiki halini gördüğümüze göre kendisi nasıl kukla olsun:bilmem:
Law olamaz o ölmemeye baksun
logia çıkarsa basite kaçmış olacak, hemde çok basite yapmaz böyle bir hata diye umut ediyorum.
Zoro gibi adamın elinden rakip kaçırtıyorsa Oda kesin bu abimizle ilgili bir şey çıkacak:good:

Abi açıklaması gayet basit bence , bu adam ip - kablo meyvesi yemiş artı olarak ipleri çok fazla vede görünmücek kadar ufak ( bulutlara tutunmasından anlaşılıyor ) bu kadar mikro düzeyde bir yetenek eminim kopan bir uzvu çok rahat yerine takabilir yani kesilen yerin çevresinden kesme alanının dışında kalan ipler çıkar vede bağlantıyı korur . Kafamdaki en mantıklı olay örgüsü bu .

Abi açıklaması gayet basit bence , bu adam ip - kablo meyvesi yemiş artı olarak ipleri çok fazla vede görünmücek kadar ufak ( bulutlara tutunmasından anlaşılıyor ) bu kadar mikro düzeyde bir yetenek eminim kopan bir uzvu çok rahat yerine takabilir yani kesilen yerin çevresinden kesme alanının dışında kalan ipler çıkar vede bağlantıyı korur . Kafamdaki en mantıklı olay örgüsü bu .
Bu basite kaçmak oluyor işte:( Adamı bir kere bile logia türüdür diyebileceğimiz bir şey yokken ortada bir bakmışız Logia
Hem eğer Dof Logia ise Kyros gibi bir adamda B.haki yok demek oluyor, ondanda yoksa hiç olmasın daha iyi:/

Hayırdır delikanlı ? Ben dedim :T
Sen totsukana geri dön bu karizma seni aşar :artiz:

Kuklasını bıraktı tüydü Dressrosa'dan bence bu olsun güzel durdu.
Aslında olabilir.Crocodile gibi bu ülkeye ilgimi kaybettim der.Sonrada kid gibi ilerde görüşeceğiz mugiwara intikamım acı olacak der.Shiki gibi sonra geri gelsin kk olunca yada olmaya yakın.Zaten kid bana Joker - Shiki karışımı bir role bürünecek gibi geliyor.Gülüşüne falan bakılırsa kidde joker gibi ve sadist ama farklı olarak shiki gibi bodoslama dalıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık