Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Dövmesi En İyi Olan Karakter

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    154
Ek: Şu anketlerde numaralandırma hastalığı da hep Mahir'den bulaştı. :S
Karşısına isim yazın abi ya, kimin ne oy aldığını görmek için illa ilk sayfaya gidip numaraya mı bakmamız lazım. Hem bu keyfi bir anket zaten, illa seçeneklere bakılması da gerekmiyor oy vermek için. :(

Ek: Şu anketlerde numaralandırma hastalığı da hep Mahir'den bulaştı. :S
Karşısına isim yazın abi ya, kimin ne oy aldığını görmek için illa ilk sayfaya gidip numaraya mı bakmamız lazım. Hem bu keyfi bir anket zaten, illa seçeneklere bakılması da gerekmiyor oy vermek için. :(
Çok uğraşmadan açtığım için numara sistemi verdim hemen.Dediğin gibi zorlukları olsa da resimlere bakmadan oy atanları engellemek için iyi bir yöntem aslında.Adam aşırı fanı olduğu karakteri 3.seçenekte görünce direk oylayabilir yani diğerlerine hiç bakmadan.Fanlardan herşeyi beklerim söz konusu op olunca. :(

Çok uğraşmadan açtığım için numara sistemi verdim hemen.Dediğin gibi zorlukları olsa da resimlere bakmadan oy atanları engellemek için iyi bir yöntem aslında.Adam aşırı fanı olduğu karakteri 3.seçenekte görünce direk oylayabilir yani diğerlerine hiç bakmadan.Fanlardan herşeyi beklerim söz konusu op olunca. :(
E tamam onda haklısınız da bu konu öyle bir konu değil, zaten fan konusu. Adam fanı olduğu karakterin dövmesini beğenecek tabi, tamamen göreceli ve zevke kalmış bir şey. Bunda diğerlerine bakmasına pek gerek yok. :(
Hem onun için oy değiştirme diye seçenek de var zaten.

Sakazuki'nin harbi çok iyi, sadece çiçekler garip durabilir. Aynısını sordum 700 lira dediler ama çiçeği de yaptırsam mı yaptırmasam mı kararsızım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık