Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Dörtlü Seçim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O zamanlar ne kadar da çok Caribou hayranı varmış. Demek ki sonradan millet toplum baskısı altında kalırız diye Caribou'yu tayfada istiyoruz diyemeyen çok kişi var. Bu arkadaşlar o zamanki düşüncelerinin arkasında olmaya devam etsinler :oleyo2:

Yok asıl amacı o değil:D Asıl amacı o olsa bir an önce yapacağı için zevk alamam diye düşünüyor:oleyo2: Şimdi tayfaya da gelirse bir anda yer bir eder NW:oleyo2:
Merak etme sen. Bizim yakışıklı o kadar çok akıllı ki, her şeyin tadını çıkartarak bize çok büyük eğlence sunacaktır. Ondaki bu kurnazlıkla hiçbir şeyin oldu bittiye gelmesine göz yummaz. :oleyo2:

Bu arada 51 kişi Caribou'yu tayfaya katılır demiş. Geçenlerde bir anket yaptım. 10 kişi bile çıkmadı. Nerede bu millet.

Baktılar sonradan çok güçlü anketde dengelemek için yakışıklı cengavere tıklamadılar heralde:oleyo2: Bu arada yakışıklı dedik Hancock'a sulandı dişlerini döküverdim:cool:
Hancock'a hangi ara sulandı. Bak kaçırmışım. Adam yakışıklı, Hancock da pas verirse neden olmasın :oleyo2:

arkadaşlar jimbei gücünün zirvesinde son noktasında. şuan için bence Luffy zorlansada Jimbei yi yenebilir zoro ve sanji ise denktir. fakat zaman geçtikçe bizim canavar üçlü farkı açar diye düşünüyorum. ada yok olursa shirahoshi de jimbei de orada kalmaz. bu açıdan tayfaya katılabilirler. caribou nun buggy gibi ileriye yatırım olduğunu düşünüyorum. noah kurtulacak, ada yıkılacak ve balık adamlar noah ile yeryüzüne çıkacaklar.
9 sene geçmiş ama Luffy hariç açamamışlar. Çünkü 1 sene bile geçmedi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık