Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Dört İmparator'u Tekrar Seçin

Yani çooook seçenek var çok havalı o kadar çok karakter var ki. Seçmesi zor. Denizcileri, korsan olarak hayal edemiyorum o yüzden onları eledim, aynı şekilde devrimcileri de ... En azından havuzu biraz küçülttüm. Geriye kalan düzinelerce 4'lü kombinasyon var ancak bir dene attırayım desem ahanda şöyle bişi olabilir;

Magellan
Shanks
Blackbeard
Crocodile

Yani çooook seçenek var çok havalı o kadar çok karakter var ki. Seçmesi zor. Denizcileri, korsan olarak hayal edemiyorum o yüzden onları eledim, aynı şekilde devrimcileri de ... En azından havuzu biraz küçülttüm. Geriye kalan düzinelerce 4'lü kombinasyon var ancak bir dene attırayım desem ahanda şöyle bişi olabilir;

Magellan
Shanks
Blackbeard
Crocodile
Şu anki imparatorlardan seçme demişler 2 tanesini onlardan koymuşsun reis

Kesinlikle Crocodile olurdu. Hem görüntüsü hem de eylemleri mafya izlenimini iyi veriyordu. Denizlerdeki arabulucu ve tedarikçi yönleri ağır basan bir imparatorluk yakışırdı ona.

Sakazuki: Amacı doğrultusunda her şeyi yapabilecek kadar gözü karalığı ve kendisine ölümüne bağlı bir tayfayla güzel bir teması olurdu.

İssho: Gizemliliğiyle ön plana çıkan biri olurdu. Amacı korsanlıktan ziyade canlıların huzurla yaşayabileceği hükümete bağlı olmayan bir yer kurtardı.

Shakky: Bence tipi gayet bu ağırlığı verebilecek yapıda.

Doflamingo, Kid ve Magellan Yonkou olsa sırıtmayacak karakterler. Dördüncüyü bulamadım, şimdilik boş kalması zorlama olmasından iyidir. Lucci'den de sağlam sağ-kol olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık