Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Doctor Who (2005-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 1 50.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
David Tennant'ın üstüne Doctor Who tanımam. Bu seriyi izlememin en büyük etkisi bu kişidir. Bir şekilde zaman kayması mı olur, paralel evren mi olur ne olursa olsun bu adam gelsin eski izlenmeye ulaşır düşüncesindeyim.

Yeni sezon güzel gidiyor ama şu "Yaz" karakterine bir türlü ısınamadım. Onun dışında kurguyu sevdim açıkçası. Ama "Gallifrey" gibi bir potansiyeli yerle bir ettikleri için de hala kırgınım. Adamlar, dizinin başından beri işledikleri hikayeyi tek kalem de sildiler. Bunu yapacaktınız en azından şu yeni sezondaki gibi hikayeyi yedire yedire yapsaydınız.

Ulan guzel gidiyor ama her bolum korkarak izliyorum her an bir yerden degisikler cikacak diye. Umarim rezil etmezler seriyi. Haftaya son bolumde geliyor belki 2 parca olur

Doktorun kuralları filan var diyorduk bu sezon ne oldu o kurallara ? Adamlar kaç sezondur inşa ettiği ne varsa her şeyi yok ettiler. Yani bu jodi'nin doktorundan ben hiç eski doktorların verdiği hissiyatı alamıyorum, resmen farklı bir dizi gibi bir izlenim veriyor bana artık. Flux her şeyi yok ederken sadece dünya odaklı bir bölüm çekilmiş resmen. Daha geniş bir olaylar zinciri bekliyordum. Onu da geçtim, hiç kimseyi öldürmeyen doktor daleklerin, sibermanların, sontaranların toptan ölmesine bir şey demiyor.

Division diye o kadar bahsedildi ve sonunda ...

Kafa yorulmayacak kadar çöp bir seri haline geldiğin için kutluyorum sizi. Şu "Yaz" karakteri ne itici be. Kaç sezon dayandık şuna, bir de yeni itici bir yol arkadaşı daha geldi. Başlangıcı efsane, ortası zirve, sonu hüsran bir dizi oldu benim için.

Lan senin o olmayan kafana... Has son sozonda sacmalamayi biraktiniz derken doctor u cektiginiz tarafa bak... Akil yok bunlarda 0, 0, 0. Hayran kitlesi biraz duzeldi diye bakarken, illa hastalikli kafalara yarancaksiniz. Lan serefsizler sizi, star gate i batirdiniz bunuda 3 sezon icine ettiniz hala akillanmadinizmi boş islerle ugrasirsan batarsin!

Edit: yeni yil bolumu icin doktora son anda soktuklari hal icin. Doktoru once lez yaparlar sonra gay olursa şaşmam. Sonrasini tahmin bile edemiyorum.......

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık