Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Doctor Who (2005-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 1 50.0%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
11. bölümde yıldızlara bakarken iki milyar yıldan biraz fazla diyordu doktor. 12.bölümde 4.5 milyar yıl olduğu söylendi. Zaman lordlarının "biraz" anlayışı farklı oluyorsa demek. :D
12.bölümü hiç beğenmedim. Beklentilerim yüksek olduğundan sanırım. Kaç sezondur bahsedilen Gallifrey'i ayrıntılı işleyememişler. Hatta hiç işlememişler. 7-8 köylü, 4-5 asker ve bir adet mahzenden mi oluşuyor yani Gallifrey?

Ayrıca Doktor'u karakterinin dışına çıkmışlar yine. Artık herkesi kaybetmekten yorulması ve Clara'ya diğerlerinden daha fazla önem vermesi yaptıklarını açıklamıyor bence. Tüm her şeyi içe saydı adam ya. Böyle bir şey olabilir mi? İki bölümde bu kadar keskin bir karakter değişimi yaşar mı insan :( Bu sezon bana göre o kadar da kötü değildi; fakat eski sezonlara kıyasla kurgusal olarak çok çok daha zayıftı bence. İlk bölümünden itibaren sessizliğin çökeceğini söyleyen beşinci sezon nerede bu sezon nerede. :(

Yılbaşı özel bölümü ise harikuladeydi. Başından sonuna kadar sardı. Özellikle son kısmı çok güzeldi. River'ı bir daha görmeyeceğiz sanırım, sonraki durağı kütüphane. Daha doğrusu umarım bir daha görmeyiz ve göründüğü son bölüm, bu muhteşem bölüm olarak kalır.
Doctor Who'yu yazarken sürekli ilgi çekici bir şeyler koymaya çalışıyor Moffat. Fakat söylediğin gibi kurgu falan vasat. Bu yüzden sevilmiyor zaten. Söylediğin gibi Doctor karakteri dışında çıkan şeyler falan yapıyor. Yılbaşı bölümü dediğin gibi hoştu ve evet Moffat onu tam anlamıyla çok güzel bir şekilde kullandı ve burası da onu son gördüğümüz yer.

Evet. Hayatının hatası olur. Capaldi hayatında görüp görebileceğin en iyi oyunculuk performanslarından birini veriyor. Kaldı ki 13. Doktora daha çok var.
Yakın zaman da değilde ilerde başlarım diye düşünüyordum. Matt arkadaştan sonra Capaldi sardı sarmadı karasız kalmış ilk bölümden sonra devam etmemiştim. Bi ara kaldığım yerden devam edeyim o zaman. :good:

Yakın zaman da değilde ilerde başlarım diye düşünüyordum. Matt arkadaştan sonra Capaldi sardı sarmadı karasız kalmış ilk bölümden sonra devam etmemiştim. Bi ara kaldığım yerden devam edeyim o zaman. :good:
Matt en sevdiğim doktor. Ben de sonik tornavidası var. Fakat Capaldi de bir başka. Sakın kaçırma. :sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık