Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] D'nin Açılımı

D'nin açılımı Dawn mıdır?

• Kullanılan toplam oy
    119
Wano'nun bahsi nerede geçiyor? Pedro sürekli Dünya demiş. Sen yanlış yorumlamışsın sanırım.
Hmm, yanlış hatırlamışım bro afedersin.

Not: D'nin bir harf değil simge olduğunu düşünüyorum. Mesela dünyanın en kuzeyi ile en güneyi arasına bir çizgi koyarsanız, iki tane D harfi elde etmiş olursunuz. (biri ters D olur tabii) Ve bu D'lerin birleşeceği gün dünyanın tekrardan "bir parça" olacağı anlamına gelebilir.

Hmm, yanlış hatırlamışım bro afedersin.

Not: D'nin bir harf değil simge olduğunu düşünüyorum. Mesela dünyanın en kuzeyi ile en güneyi arasına bir çizgi koyarsanız, iki tane D harfi elde etmiş olursunuz. (biri ters D olur tabii) Ve bu D'lerin birleşeceği gün dünyanın tekrardan "bir parça" olacağı anlamına gelebilir.
Yarım ay falan da deniliyor. Bakalım ne çıkacak.

Gerçekten güzel teoriler var D harfi bence de harften ziyade bir sembol ...Dünyanın tek parça yapılabilmes için mücadele eden insanları belirten ortak bir ad...Akrabalık dereceleri önemsiz çünkü bir ideal peşinde koşan insanları temsil ediyor D . Bu ideal peşinde koşanların torunları bu ideali unuttu ama Roğer sayesinde öğrenmesi gereken kişi öğrenecek ve sönen ateşi tekrar yakacak...D yarım elmayı yani dünyayı temsil ediyor ve yarımı tek parça yapmak ise sadece bu ideali bilenlerin soyuna özgü bir mücadele olacak...Dünyayı zaten bu mücadeleyi verenleri daha doğrusu dünya hükümeti ne karşı olanları birbirinden uzaklaştırmak için bölündüğünü düşünüyorum

Ayrıca 5 elder içinde bir teorim var (belki bir daha önce yapmıştır)...dünyayı bölen red line ı bu şerefsiz adamlar yaptı garip bir şeytan meyvesinin gücüyle hemde.. Bu adamlar büyük ihtimal yine
Jewelry Bonney in gücü sayesinde yada ona benzer bir seytan meyvesinin gücü sayesinde hala hayattalar.Hayatta kalmalılar çünkü red line yok olur gibi geliyor bana.

Son düzenleme:
Ben buraya koskoca Dawn Adasını niye eklememişim acaba. Üşengeçliğin cılkını çıkartmışım, affedersiniz.

Adamların doğup büyüdüğü yer bile Dawn... Oda öylesine mi koymuştur yani şimdi sayın ve sevgili forumdaşlarım... Yemeyelim birbirimizi...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık