Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] D'nin Açılımı

D'nin açılımı Dawn mıdır?

• Kullanılan toplam oy
    119
Şafak: Güneş doğmadan az önce beliren aydınlık.

Ben D.nin açılımının Dawn olduğunu düşünüyorum. Hatta Oda'nın foreshadowun dibine girdiğini ve bunu daha serinin başında Romance Dawn ile gözümüze soktuğu kanısındayım. "Hidden in plain sight." Kavramına da cuk diye oturuyor.

Karanlık Çağ'a aydınlığı getirecek olan D. Ailesi'nin adı Şafak olmalı ki Aydınlık'ın habercisi olsun. Geçmişte birtakım olaylar oldu ve bir grup insan geçmişe gömülen sırrı ortaya dökmek için nesiller boyunca aktarılan bir iradeyle hayatının son damlasına kadar mücadele etti ve etmeye devam ediyor.

850. Bölümde Pedro'da benimle hem fikir gibi.

D. = Dawn

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Teori kendi kendine genişliyor.

877

878

Türkçeleri

850

877

878

Anlamsızca geç gelen ekleme:
Ben buraya koskoca Dawn Adasını niye eklememişim acaba. Üşengeçliğin cılkını çıkartmışım, affedersiniz.

Adamların doğup büyüdüğü yer bile Dawn... Oda öylesine mi koymuştur yani şimdi sayın ve sevgili forumdaşlarım... Yemeyelim birbirimizi...
Bu yazını nasıl kaçırmışım. pii bana.
Bence bağlantıların oldukça tutarlı. IQ testine girdin mi hiç? ahahah :alkis:

Üye silindi 5781

Ben D.nin açılımının Dawn olduğunu düşünüyorum. Hatta Oda'nın foreshadowun dibine girdiğini ve bunu daha serinin başında Romance Dawn ile gözümüze soktuğu kanısındayım. "Hidden in plain sight." Kavramına da cuk diye oturuyor.

Karanlık Çağ'a aydınlığı getirecek olan D. Ailesi'nin adı Şafak olmalı ki Aydınlık'ın habercisi olsun. Geçmişte birtakım olaylar oldu ve bir grup insan geçmişe gömülen sırrı ortaya dökmek için nesiller boyunca aktarılan bir iradeyle hayatının son damlasına kadar mücadele etti ve etmeye devam ediyor.

D. = Dawn

--------------------------------------------------------------------------------------------------

877

878

Türkçeleri

850

877

878

Ben buraya koskoca Dawn Adasını niye eklememişim acaba. Üşengeçliğin cılkını çıkartmışım, affedersiniz.

Adamların doğup büyüdüğü yer bile Dawn... Oda öylesine mi koymuştur yani şimdi sayın ve sevgili forumdaşlarım... Yemeyelim birbirimizi...
Amaneden bunu izninle yeni yazımda kullanabilir miyim?
Dragonla ilgili bir teori yazıyorum da..
Benzer düşünceler var teoride desteklemek için.

D. = Dawn

877

878

Türkçeleri

850

877

878

Çok güzel teori eline sağlık. Zevkle okudum.

mümkün değil. D.'nin açılımı pedronun bilip alenen anlatacağı bir şey değil. bunu pedro özelinde söylüyorum. adaya gelince.. bu tamamen imkansız. dünyanın her yerinde var D. adına sahip insanlar var. jaguar d. saul batı, trafalgar d.water law kuzey maviden. o kadar gitmeye gerek de yok. roger da zaten laughtown'dan. kayda değer bir ayrıntı değil

D bence açılım değil bir simge. D gülücük anlamında. Son nefesini verirken gülmelerinden kaynaklanan D şekli. Krallık da değil öyle olsa Joy Boy'un isminde D. olurdu. Bir kabile de değil çünkü devler var. Normal insanlar var. Olay şöyle oldu bence. Bu İm ve adamları insanları kandırıp ulusunu kurdu. Ve Red Line'a yerleşti. O zamanlar oranın adı Red Line değildi. Im ve adamlarının adiliğini anlayan bazı uluslar bunlara savaş açtı. O kadar çok kişi savaşmak için o tepeye çıkmak için uğraştı ki o kişilerin kanları sebebiyle şuanki Red Line oluştu. İnsan kanlarından kıp kırmızı oldu orası. İşte bu yüzden de Maria Jose da doğal bitki yetişmiyor. İşte o son anlarında ölürken bile gülen insanların adı D olarak kaldı. Ve günümüze bu şekilde geldi.

Luffynin Lsi de Light mıydı reyiz
Monkey'in M'si de Murkiness, karanlık.
Amaneden bunu izninle yeni yazımda kullanabilir miyim?
Dragonla ilgili bir teori yazıyorum da..
Benzer düşünceler var teoride desteklemek için.
Ayıp ediyorsun, tabii ki de hayır. asfşialfa
Çok güzel teori eline sağlık. Zevkle okudum.
:sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık