Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Lucifer'ın ilk sezonunu izledim. Ha şimdi gösterecek gerçek Lucifer'ı diye diye bitti sezon. İzlemeyeceğim daha da. İnsan bir doğaüstülük görmek istiyor, güçlerini falan kullansın istiyor.

Lucifer'ın ilk sezonunu izledim. Ha şimdi gösterecek gerçek Lucifer'ı diye diye bitti sezon. İzlemeyeceğim daha da. İnsan bir doğaüstülük görmek istiyor, güçlerini falan kullansın istiyor.
O kadar ciddi bir dizi değil Lucifer. "Yüzümde tebessümle iki polisiye olay göreceğim arada kırmızı gözler, minik doğaüstü güçler, dini göndermeler falan da baharatı." düşüncesiyle izlenecek çerezlik bir dizi. Dc süperkahraman dizisi olarak bakmamak lazım.

Westworld çok iyi. Çok daha iyi olacak gibi. Başlamadan önce konusunu falan iyice anlayın benim gibi ızdırap çekmeyin :D Tek anlamadığım şey @Bavs avatarındaki arkadaşın olayı. Ne ayak o herif kurşunlardan falan neden etkilenmiyor, labirent falan derken parktan mı çıkmaya çalışıyor bilinç mi kazanmış? Yoksa konuklardan biri mi?

Westworld'e yeni başlık açılsın 2. bölüme birazdan başlayacağım bayağı gideri var bu dizinin.

@Entei , İlk bölümün başında bunun için para ödemiyorum dediğinde konuk olduğu anlaşıldı ama derin mevzular peşinde olan bir konuk :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık