Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Van Helsing'in dizisi çıkmış. İzleyeyim dedim de allahım bu ne vasat oyunculuk. Hobi olarak mı yapıyorlar acaba? İlk defa bir diziyi 1. bölümden sildim. Gerçi 2. bölümü de çıktı ama izlenmez..

Kitapta çok fazla betimleme olduğu için can sıkıyordu ama dizisini ve filmini merakla bekliyorum. Bir de tek film nasıl 3 kitabı anlatacak ki? Tamam ilk kitapta pek olay olmuyordu 2.si de etrafındaki kişilere yer veriyordu ama 3 kitabı tek filmde anlatmak fazla olmuş sanki.
King kitaplarını hiç sevmem. Yüzde sekseni boş oluyor. Onlar da farkına varmış işte ne güzel. :(

The Last Man on Earth aşırı tırttı bana göre. Birkaç bölümden sonra bıraktım.

Peki insanlara ne olmus dunyada ne olmus buna deginiyor mu? Komedisinin yaninda bir alt hikaye yok mu merak uyandirici? :/
ilk sezon değinilmemişti hatta o yüzden acaba 2. bir yaradılış hikayesi şeklinde mi yapacaklar felan dedim 1. sezon sonunda 4 tane insan vardı :D
Filmin ismi Last Man on earth ama 2 tane adam var daha ilk sezondan bizi miktiler resmen :D
Bilmiyorum belki komedi olduğu için hoşlanan olur o kadar.
Van Helsing'in dizisi çıkmış. İzleyeyim dedim de allahım bu ne vasat oyunculuk. Hobi olarak mı yapıyorlar acaba? İlk defa bir diziyi 1. bölümden sildim. Gerçi 2. bölümü de çıktı ama izlenmez..
Harbi mi :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık