Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Preacher sezon finali.

Oley be. İşte bu be. Tüm kasaba boom! Evet be. Ne güzel patlayıp, havaya uçtular öyle. Oley be, oley, oley...

Son olarak o kovboy var ya hani o kovboy, son 3 sn de gösterdiğiniz o kovboy. İşte o kovboy hepinizi... Anladınız siz.

Preacher sezon finali.

Oley be. İşte bu be. Tüm kasaba boom! Evet be. Ne güzel patlayıp, havaya uçtular öyle. Oley be, oley, oley...

Son olarak o kovboy var ya hani o kovboy, son 3 sn de gösterdiğiniz o kovboy. İşte o kovboy hepinizi... Anladınız siz.
Spoiler'a alaydın :/

Dc'nin çizgi dizilerinden birine başlamak istiyorum. Justice League'e mi başlayayım yoksa Batman'e mi? Var mı izleyen ya da daha iyi önerisi olan?
Justice League
Batman
Batman the Animated Series
Superman the Animated Series
Justice League diye izle. İstersen bir ara Batman Beyond'u da izlersin. Şu aralar ben de DC serilerini izliyorum. Epey bir animasyon filmini ve Batman serisini bitirdim. Superman'de de ikinci sezon bitmek üzere.

Justice League diye izle. İstersen bir ara Batman Beyond'u da izlersin. Şu aralar ben de DC serilerini izliyorum. Epey bir animasyon filmini ve Batman serisini bitirdim. Superman'de de ikinci sezon bitmek üzere.
bu batman the animated series çocukluğumuzda izlediğimiz eski ama güzel olan seri değil mi?

Batman'e başladım dün, devamında da dediğin gibi yapayım teşekkürler :sapkali: Bu arada Dr Strange çizgi filmlerini izledin mi hiç? Onları önerir misin? Yeni filmi güzele benziyor ama eleman hakkında bir şey bilmeden gidip izlemek istemiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık