Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Bir belgesel konusu mu açsak acaba? Var mı bilemedim. Sevdiğimiz belgeselleri konuları ile birlikte paylaşabiliriz. Ne dersiniz?

Dr. House izlemeye başladım. 1.sezon 15.bölümdeyim. Çok güzel gidiyor ama..
aldığım spoi'ye göre ekip dağılıyor oyuncular gidiyor yenileri ile değişiyormuş falan
Hoşuma gitmedi yani. Şu anki hali ile devam etseymiş keşke. Ama kim bilir belki daha iyi olur :/
Çok güzel dizi. İzledikçe Türkiye uyarlamasının çöplüğüne gülüyorsun. Kadro değişimine çok takılma sen izle. Spoiler vermeyeyim ben şimdi.

Krypton'un ardından boş vaktimde iki yapım daha bitirdim ve bir yenisine başladım.

İlk izlediğim yapım tek sezon sekiz bölümden oluşan Netflix yapımı bir dizi olan Messiah'tı. Dizi adı sanı bilinmeyen ve kendini mesih olarak ilan eden bir adamın hikayesini anlatıyor. Hikaye günümüzde geçtiği için adama inanan bir kesim ve şarlatan olarak gören bir kesim oluşuyor. Açıkçası dizi de bunu bize net olarak söylemiyor. Yani bir olay oluyor "sahte mesih" diyorsunuz, ama bir başka olay daha oluyor ve hiçbir mantığa sığmıyor, o zaman da "gerçek mesih" diye düşünüyorsunuz. Ben rasyonel düşünen bir adamımdır, bu tür şeylere prim vermem. Ancak ben bile diz bittiğinde adam hakkında kesin bir yargıya varamadım. Yani ne gerçektir, ne de sahtedir diyebildim. Dizi gayet güzel ve sürükleyici. Normalde devamı da çekilecekmiş, ama nedense Netflix projeyi iptal etmiş. Tek sezonu bile izlenmeye değer, sonunda kafanızda oluşturacağı soru işaretleri bile yeterli.

İkinci izlediğim yapım da iki sezon 20 bölümden oluşan yine Netflix yapımı olan Formula 1: Drive to Survive'dı. Bu belgesel de daha çok orta ve alt sıralarda yer alan takımların yaşadığı olayları anlatıyor. Yarış kısımları pek yok. Genelde pitte yaşananları, takım müdürlerinin neler yaptıkları, sürücülerin ailevi durumları ve psikolojileri gibi şeylere yer vermişler. Gayet sürükleyici ve akıcı bir yapımdı. Bölümleri yarım saat olduğundan hemen izleyip bitirebilirsiniz.

Yeni başladığım dizi de, Showtime yapımı mini bir dizi olan Escape at Dannemora oldu. Klasik bir hapisten kaçış hikayesi, ama dram yönü daha ağır basıyor. Henüz birinci bölümünü izledim, güzeldi. Bitirince daha ayrıntılı yorum yazarım.

Son düzenleme:
Derry Girls'ün ilk sezonunu bitirdim.Ortalama 20 dakikadan oluşan bölümleri ile çerezlik,güzel bir ingiliz komedisiydi :gamyon:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık