Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

The boys..
Ohanzi.Önce cia kadın şimdi de bu.Süperler bilmiyor kim olduğunu bu kesin.Ben tavukçu gustavo dan şüpheleniyorum.Elinde böyle bir joker hero var.Çıkarttı çatıya telepat da önüne geleni patlattı.Sonun dışında da baya güzel bölüm.Göndermeler özellikle.Propagandanın gücü açılış sahnesinde ki mesela.Kıskanıyorum bu tip dizileri.Bize bak zengin kız fakir erkek,ya da şive üzerine saçma senaryo ile kurulu bölge dizileri.Ah ulan ah..

The boys..
Ohanzi.Önce cia kadın şimdi de bu.Süperler bilmiyor kim olduğunu bu kesin.Ben tavukçu gustavo dan şüpheleniyorum.Elinde böyle bir joker hero var.Çıkarttı çatıya telepat da önüne geleni patlattı.Sonun dışında da baya güzel bölüm.Göndermeler özellikle.Propagandanın gücü açılış sahnesinde ki mesela.Kıskanıyorum bu tip dizileri.Bize bak zengin kız fakir erkek,ya da şive üzerine saçma senaryo ile kurulu bölge dizileri.Ah ulan ah..
Bölümde cinsellik içeren sahneler var mı?

Ev ahalisiyle izle. En azından açıklarsın. Çünkü kendi odanda izlersen bu sefer tam o sahnede biri odana dalacak.
Bizimkiler takılmıyor televizyon ya da sinema için yapılan işlerde bu sahnelere, bir yanlış anlaşılma yaşamam kendi adıma, onlar yalnızca izlemekten rahatsız oluyor ve ben de hicbir sahneyi ilerletmeyi sevmiyorum :(

The boys 2x7
Bu kadar iyi oynanmaz ya. Adam çok başarılı cidden. Dizinin geneli öyle ama Butcher tam bir şeytan. O çayı içme sahnesi. :D

O NASIL BİR FİNALDİR! D:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık