Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

@Smoker
Dizinin sonundaki eleman hapisten nasıl kaçtı, en son Stormfront indirmişti onu.

Bir şey daha soracağım. Wiki'den spoiler yemiştim zamanında,
tayfada dizide daha görünmeyen Legend diye bir karakter daha var. The Love Sousage diye kast ettiğin o mu? Akıl hastanesi hücresinden ilk çıkan elemanı Legend zannetmiştim bi ara. Hayal kırıklığına uğradım :(

Son düzenleme:
The Boys beni benden alıyorsun kodumu dizisi bu kadar iyi olmak zorunda değilsin. Geriye kaldı iki saat ve ben iki saatlik maratonun ardından devamı için 1 sene beklemek zorunda kalacağım. Seveyim böyle işi keşke dizi komple bittikten sonra başlasaydım

@Smoker
Dizinin sonundaki eleman hapisten nasıl kaçtı, en son Stormfront indirmişti onu.

Bir şey daha soracağım. Wiki'den spoiler yemiştim zamanında,
tayfada dizide daha görünmeyen Legend diye bir karakter daha var. The Love Sousage diye kast ettiğin o mu? Akıl hastanesi hücresinden ilk çıkan elemanı Legend zannetmiştim bi ara. Hayal kırıklığına uğradım :(
Hayır, o değil.

Electric Dreams izleyen varmı anladığım kadarıyla Black Mirror gibi her bölüm bir başka hikaye gibi görünüyor tavsiye edermisiniz ?

The Boys beni benden alıyorsun kodumu dizisi bu kadar iyi olmak zorunda değilsin. Geriye kaldı iki saat ve ben iki saatlik maratonun ardından devamı için 1 sene beklemek zorunda kalacağım. Seveyim böyle işi keşke dizi komple bittikten sonra başlasaydım
Bitince başlamak en iyisi harbiden, ben de tutamadım kendimi... Bölüm beklemek ve önceki sezonlardaki ayrıntıları unutmak, bunları sevmiyorum.
Hayır, o değil.
Oh, iyi o zaman.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık