Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

WW 1. Sezon iyiydi. Bıraktım. 2. Sezon vasat 3. Sezon hala vasat deniyor. Siz neyi bekliyorsunuz :oleyo2:
2. Sezon gene izlettirdi ya :D 5. Sezona kadar onay almış sanırım, 4.sezonda toplasalar bari..
Olay dövüşme sahnesi mi yani :d hikayeyi tesadüfe bağlamışlardı, malum kişinin neyi niye yaptığı belli değildi. Westworld'ün böyle olacağını beklemiyordum hiç.
O sahneler kötü manasında zaten diğerlerini kimse çözemedi xd

2. Sezon gene izlettirdi ya :D 5. Sezona kadar onay almış sanırım, 4.sezonda toplasalar bari..

O sahneler kötü manasında zaten diğerlerini kimse çözemedi xd
Dövüş sahnesi de pek takılacak şey değil aslında :d benim için okaydi. Zaten Evan Rachel wood'un bi dövüş sporuyla ilgilendiği varmış sanırım. Ama karşısındakinin pek bildiği olmayınca böyle yapmışlar. Ha yine kötü değildi.

WW 1. Sezon iyiydi. Bıraktım. 2. Sezon vasat 3. Sezon hala vasat deniyor. Siz neyi bekliyorsunuz :oleyo2:
2.sezon gayet iyiydi. Hatta 1den daha iyi ve harika bir bölüme de sahip. Vasat denilecek bir şey değil.

Adamlar 2 senede 1 sezon yaptılar o ilk sezonun üstüne cidden sadece izlettirdi diyebiliyorsan demek ki çok kötüler :) Sci-fi çok fazla kaliteli dizi yok napalım dersen anlarım ama

Adamlar 2 senede 1 sezon yaptılar o ilk sezonun üstüne cidden sadece izlettirdi diyebiliyorsan demek ki çok kötüler :) Sci-fi çok fazla kaliteli dizi yok napalım dersen anlarım ama
Araya zaman giriyor ya arka arkaya izlesem belki kötü derdim ama ilk sezon o kadar iyiydi ki zaman geçince de ikinci sezon eee iyi felan diyorsun .. Bu tarzda pek yok

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık