Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Aceleye geldiği belliydi. Konuyu hızlandırmış olmalarına rağmen iyi bitti bana göre. Makine'nin aldığı kararlar, Samaritan ile olan mücadele falan çok iyiydi.
Aynı çift yapay zeka olayı Psycho Pass serisinde de işleniyor.Bana hiç tesadüf gelmedi gelecekte böyle projeler olabilir.O seri de distopik evrende geçen anime versiyonu işte.Böyle şeylere ilgin varsa en azından ilk sezonunu öneririm bilinen anime mantığından biraz farklı birşey.

Zaman yolculuğunu işliyor, güzel bir dizidir. Bana kalırsa Person of İnterest üstüne, eğer izlemediysen Battlestar Galactica yapıştır.
POI
seriyi tavsiye ederken sen bana Finch ile makinenin konuşmalarını hala açar açar izlerim demiştin. Bunu ne manada dedin acaba ikisi karşılıklı mı konuşuyorlar yoksa birbirilerinden bağımsız olarak mı konuşmalarını seviyorsun. Çünkü finch'le makinenin konuşmasını bekliyorum hala konuşmazlarsa hayal kırıklığına uğrayacağım .

Aynı çift yapay zeka olayı Psycho Pass serisinde de işleniyor.Bana hiç tesadüf gelmedi gelecekte böyle projeler olabilir.O seri de distopik evrende geçen anime versiyonu işte.Böyle şeylere ilgin varsa en azından ilk sezonunu öneririm bilinen anime mantığından biraz farklı birşey.
Anime izleyemiyorum, açmıyor beni. Yine de bakarım.

POI
seriyi tavsiye ederken sen bana Finch ile makinenin konuşmalarını hala açar açar izlerim demiştin. Bunu ne manada dedin acaba ikisi karşılıklı mı konuşuyorlar yoksa birbirilerinden bağımsız olarak mı konuşmalarını seviyorsun. Çünkü finch'le makinenin konuşmasını bekliyorum hala konuşmazlarsa hayal kırıklığına uğrayacağım .
Hayır, normal iki insan gibi karşılıklı konuşuyorlar, tabi Makine yine ekrandan konuşuyor. O kısımlar Makine'nin yapılış süreci anlatılırken işleniyor. Flashback olarak görüyoruz. Beşinci sezonda olması lazımdı.

Şimdi baktım, beşinci sezon birinci bölümde oluyor dediğim konuşma ve beşinci sezon genelinde sürekli böyle konuşmalar oluyor.

Person of Interest izlediğim site gitmiş imdb 9.9 puanı olan bölümle ondan bir sonraki bölümün yerini şaşırmış. Bölüm bitince sorguladım bu bölüm 9.9 olamaz ve hikayede kopukluk var diye. Başka bölüm mu bulamadınız şaşıracak be?

Fusco ne kadar gariban bir karakter 4 sezon olmuş Root için kimle konuşuyor o diyor. Adamı sadece kullanıyorlar adamın mevzudan haberi yok ..

Az önce dark'ı bitirdim bi oturuşta sayılır. Kendime geleyim iyi ve detaylı bir analizi hakediyor tabi beynim yine yanmazsa

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık