Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Paige ve anası beni en çok sinir eden dizi karakterlerindendi. Anası vatan millet Sakarya, kendisi sığır. Beeman mevzusu ise baştan beri en saçma şeylerden biriydi.
Finalde de gitmelerine izin vermesi de propaganda. 'Ne kadar kötü olurlarsa olsunlar bakın komşuluk hatrı için serbest bırakıyoruz.' Gerçekte böyle bir şey olmasının imkanı yok tabii. /SPOILER]
Sondaki o sahneyi direkt dizi kurgusuna bağlayarak geçiştirdim. Başka türlü içinden çıkılmaz çünkü.

Sondaki o sahneyi direkt dizi kurgusuna bağlayarak geçiştirdim. Başka türlü içinden çıkılmaz çünkü.
Son sezonu atlata atlata izlediğim için pek de koymadı, bir sezon daha olsaydı izlemezdim muhtemelen. The Deuce güzel dizidir bu arada, izledikten sonra kadın ana karakter hakkında düşündüklerini yazar mısın? Ne düşüneceksin merak ediyorum.

Son sezonu atlata atlata izlediğim için pek de koymadı, bir sezon daha olsaydı izlemezdim muhtemelen. The Deuce güzel dizidir bu arada, izledikten sonra kadın ana karakter hakkında düşündüklerini yazar mısın? Ne düşüneceksin merak ediyorum.
Daha çok var onu izlememe, ama yazarım.

Sense8 cinsellik açısından çığır açmış bir dizidir yalnız. İçinde erkekken ameliyat ile kadın olan, sonra da lezbiyen olarak başka bir kadınla evlenen biri var. 8 kişi durmadan grup yapıyor falan. Beni çok rahatsız etmişti, ileri sarıyordum seks sahnelerini.
Beş bölüm izledim hakketten dediğiniz kadar varmış ama en azından sarıyor izlerken sex sahnelerini es geçersek iyi dizi sayılır şuan izlediğim kadarı ile

Beş bölüm izledim hakketten dediğiniz kadar varmış ama en azından sarıyor izlerken sex sahnelerini es geçersek iyi dizi sayılır şuan izlediğim kadarı ile
Sana asıl can alıcı kısmı söylemeyi unutmuşuz, dizi çok masraflı olduğundan iptal edildi. Çat diye erken final yapıyorlar, haberin olsun.

Sana asıl can alıcı kısmı söylemeyi unutmuşuz, dizi çok masraflı olduğundan iptal edildi. Çat diye erken final yapıyorlar, haberin olsun.
O dizinin ilk seZonunu izledim. 2. Sezonunu sonradan geç çıkardılar başlamadım. 1 sezon boyunca toplanmasını beklediğimi bir grup insan üzerine 12 bölüm hikaye çekilmesi komik cidden. 2. sezonu da 3 part şeklinde 3 senede yayınlamışlar sezonun ilk ve son bölümlerini ayırıp. Bence bunun üstüne de iptal etmeleri rezillikten başka birşey değil.

@Smoker 3.sezona geçtim de yorumlardan sonra korktum devam edeyim mi yoksa bırakayım mı ? 2.sezon da zati paige irrite etmeye başladı ufaktan bu sahneler artacaksa şu saçma sıcak günlerde sinir olmaya gerek yok :/

Ben izleyeceğim dizileri yazayım sana o zaman;
Patriot (Komedi), The Shadow Line (Polisiye), The Sinner (Gizem), Yellowstone (Dram), Grantchester (Suç), You (Suç), Nip/Tuck (Dram), Berlin Alexanderplatz (Dram), Good Omens (Fantezi), Krypton (Bilim Kurgu), Messiah (Gizem), Formula 1: Drive to Survive (Spor), Escape at Dannemore (Dram), Happy Valley (Dram), The Son (Dram),The Deuce (Dram), Vinyl (Dram), Show Me a Hero (Suç), The Expanse (Bilim Kurgu), The OA (Gizem), The Stranger (Gizem), Hunters (Dram), Tiger King (Suç), Luck (Dram), 12 Monkeys (Bilim Kurgu), Anne with an E (Dram), The Tick (Komedi), Normal People (Dram), After Life (Dram), Pan Am (Dram)
You'yu bana bir arkadaşım çok önermişti. 5 bölüm izledim, normalde suç dizilerini severim ama beni pek sarmadı.

Napak artık başladım bir kere bitircem bu sezonu bugun bitiririm yarında diğer sezon biter başka diziye geçerim After life dizi var 1 hafta sonra ona başlarım .

O dizinin ilk seZonunu izledim. 2. Sezonunu sonradan geç çıkardılar başlamadım. 1 sezon boyunca toplanmasını beklediğimi bir grup insan üzerine 12 bölüm hikaye çekilmesi komik cidden. 2. sezonu da 3 part şeklinde 3 senede yayınlamışlar sezonun ilk ve son bölümlerini ayırıp. Bence bunun üstüne de iptal etmeleri rezillikten başka birşey değil.
Dizinin en sonunu film gibi 2 saatlik bir bölüm olarak çıkardılar, onda da sonuç falan yok; vıcık vıcık romantizm ve biseksüel grup seks sahneleri var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık