Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Üye silindi 5781

Vikings başladım. HİMYM bitince sitcomlardan uzak durmaya çalışıyorum. 1 bölüme sezon finali, güzel dizi lakin hemencecik işlendi konular. Bir tek o hoşuma gitmedi. Onun dışında tam"started from bottom , now we are here." Dizisi :alkis: :alkis:. Breaking bad ile beraber götürmeye çalışıyorum bakalım neler olacak

Japon Imparatorlugu Çin'den çekiliyor. Bakalım Nazi Almanyası Çin'i ele gecirecek mi?:gamyon: Sonu nasıl bitecek merak ediyorum ama son 3 bolume bitecegini dusunmek sonunun aceleye gelecegini gosteriyor gibi :/

Vikings ne kadar kötü oldu be :( Son sezon adeta feminizm ve kadın gücüne dayandığı için adeta bok çukuruna batmış.Şişirilmiş kadın karakterleri ana karakterlerden daha çok görüyoz.Izleyen var mi başka o_O

Vikings ne kadar kötü oldu be :( Son sezon adeta feminizm ve kadın gücüne dayandığı için adeta bok çukuruna batmış.Şişirilmiş kadın karakterleri ana karakterlerden daha çok görüyoz.Izleyen var mi başka o_O
5. Sezonu diğer dört sezonun hatrına zorlanarak bitirdim. Senarist mi değişti yapımcı mi değişti ne olduysa diziyi mahvettiler. Biz Viking istilâlarını, yagmayi, kanı, keşfi izlerdik ama sonra değişti.Halbuki Bjorn'un Akdeniz Seferini, Ivar'in Ingiltere mucadelesini, Edward'in Krallığa giden sürecini daha güzel daha kaliteli bir sekilde anlatmaya devam etselerdi efsane olurdu. Bunun yerine hepsini birbiri ile mucadele içine soktular. Herşey karıştı.
Bjorn'un Akdeniz Macerasını, yaşayacaklarını izlemeyi çok istiyordum.

Üye silindi 5781

5. Sezonu diğer dört sezonun hatrına zorlanarak bitirdim. Senarist mi değişti yapımcı mi değişti ne olduysa diziyi mahvettiler. Biz Viking istilâlarını, yagmayi, kanı, keşfi izlerdik ama sonra değişti.Halbuki Bjorn'un Akdeniz Seferini, Ivar'in Ingiltere mucadelesini, Edward'in Krallığa giden sürecini daha güzel daha kaliteli bir sekilde anlatmaya devam etselerdi efsane olurdu. Bunun yerine hepsini birbiri ile mucadele içine soktular. Herşey karıştı.
Yapmayın ya... daha 2. Sezondayım , cidden leşleşiyor mu?
Devam edeyim mi sizce

açıkçası 6.sezonu izlediğimden beri 5.sezona dua ediyorum.en azından savaşlar vardı.yine saçma bir kurgu var ama neyse

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık