Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Dün bende gördüm 9. Sezonun güzelliğinden sonra bu ayarda gelecekse hep çeksinler, tahminimce sezonlar arası geçiş yapacaklar gene ... Son 2 sezon hep eski sezonlarla bağlantılıydı. Özellikle kıyamet sezonu hem Coven e bağladılar hemde Murder Houseye ..
Evet. Korku öğelerini kullanıyorlar. Ne kadar varsa kullanacaklar işte.
Hotel gibi olmaz umarım sonraki sezonlar. Korkutucu bir yanı yoktu ve vasattı bayağı.

Coven'i kimse sevmediği için onu izlemeden 4.sezona geçmeyi düşünüyordum bende.Onu izlemezsem çok şey kaçırır mıyım ?
Ya sezonlar arası bağlantı kurmasalar geç derdim ama 8. Sezon kıyamet sezonu orada Coven e geçiş yapıyorlar neredeyse karakterleri ve olayları anlaman lazım ama sen bilirsin.. Bende pek sevmemiştim ama izledim, 8. Sezonda ki olayları anlaman için... yani izlerken çok skılıyorsan geç tabi..

Karakterleri bilmezsin. Coven'i izlemezsen, Apocalypse'yi de izleme. Çok bir şey anlamazsın yani.
Ya sezonlar arası bağlantı kurmasalar geç derdim ama 8. Sezon kıyamet sezonu orada Coven e geçiş yapıyorlar neredeyse karakterleri ve olayları anlaman lazım ama sen bilirsin.. Bende pek sevmemiştim ama izledim, 8. Sezonda ki olayları anlaman için... yani izlerken çok skılıyorsan geç tabi..
Anladım.Eğer karakterler ve olaylar ile ilgili sorun olacaksa izlerim 3.sezonu.

Fargonun 4. Sezonun fragmanı yayınlanmış, ben daha 1. Sezonu dün izledim, çok güzeldi. Yeni sezon bitene kadar anca bitiririm. Dram ve suç dizileri sevmeye başladım. Ozark izleyeceğim daha sonra..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık