Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

After Life'ı bitirdim. Çok etkileyiciydi.

OZ başladım, 4. bölümdeyim. O da epey sürükleyici geldi bir hapishane dizisine göre.

Doom Patrol uzun zamandır izlediğim en komik dizi olabilir. DC'den böyle bir dizi beklemezdim. İzleyin, izletin.

OZ başladım, 4. bölümdeyim. O da epey sürükleyici geldi bir hapishane dizisine göre.
Rahatlıkla söyleyebilirim ki dizi tarihinin efsanelerinden birine başladın. Ben o hapishaneyi hep küçük Amerika olarak yorumladım. Amerikan sosyolojisinin adeta çekirdeği işleniyor orada. Yozlaşmadan ırkçılığa kadar.

Bak sana söylemeyi unutmuşum, bunu izlemeyi bitirdikten sonra eğer izlmediysen hemen Six Feet Under, The Wire ve The Sopranos izle.

Özellikle Six Feet Under'ı izledikçe bana teşekkür edeceksin; hatta finalinin son 6 dakikasını izledikten sonra adıma bir çeşme bile yaptırabilirsin. :/

12 Monkeys başladım 7 bölüm izledim ve inanılmaz sürüklüyor. Zaten ilk 10 dakikada dizi tavlıyor izleyenleri. Okuduğum yorumlara göre o kadar zamanda yolculuk muhabbetine girip saçmalamayan güzel bir diziymiş ilk izlenimlerime göre tavsiye edebilirim..

Bak sana söylemeyi unutmuşum, bunu izlemeyi bitirdikten sonra eğer izlmediysen hemen Six Feet Under, The Wire ve The Sopranos izle.

Özellikle Six Feet Under'ı izledikçe bana teşekkür edeceksin; hatta finalinin son 6 dakikasını izledikten sonra adıma bir çeşme bile yaptırabilirsin. :/
Six Feet Under da en iyilerden olarak anılıyor. Prime zamanlarımda olsa rahat tek atardım, ama şu performansla bitirmem uzun sürebilir.
Rahatlıkla söyleyebilirim ki dizi tarihinin efsanelerinden birine başladın. Ben o hapishaneyi hep küçük Amerika olarak yorumladım. Amerikan sosyolojisinin adeta çekirdeği işleniyor orada. Yozlaşmadan ırkçılığa kadar.
İlk sezonu bitirdim. Beklediğimden iyi çıktı, katılıyorum.

Çok ortalamaydı bence, özellikle Ricky Gervais takip eden biri için. Hatta o olmasaydı ama dizi tamamen aynı olsaydı sallanmazdı bile.
Dizi zaten Rick'in karakter gelişimi üstüne kurulu, onu çıkartırsan tabii ki sallanmaz çünkü anlamını kaybeder.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık