Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Baya güzel dizidir. Eski doctor döktürmüş yeni sezonu izlemedim ama sıramda kesin izlerim. Bazen parelel kurguyla sıradan olan akışı ilginçleştiriyor iniş çıkışlarda canlı tutuyor sürekli akıyor.
İlk iki bölüm itibarıyla bir defa bile gülmedim galiba. Hep bu ayarda espriler mi oluyor?

Mafya tarzı konulardan hoşlananlar için Peaky blinders'ı,hem mafya hem yaşanmış hikaye olsun derseniz bir de üzerine uyuşturucu kartelleri Narcos serisi kusursuzdur,şiddet vur kır parçala tarzı bir dizi isterseniz Punisher abimizi,bilimkurgu olarak Lost in space ' i tavsiye ederim.

Narcos izlememiş mafya severler için "pablo escobar kötülüğün efendisi" ni tavsiye ederim. Narcosdan daha iyi ama 2. kez pablo izlenir mi vaktinizin olup olmamasına bağlı.

Ona da el attım. Yavaş yavaş bakıyorum ama.

Mad Men'i spoiler'sız övecek ya da gömecek varsa birkaç cümlesini alırım.
Mad Men ağır bir dizi. Konusu çok yavaş akar ve diyalog ağırlıklı bölümleri var. Ben şahsen beğenerek izledim. Durağan yapımları seviyorsan, tavsiye ederim.

Narcos izlememiş mafya severler için "pablo escobar kötülüğün efendisi" ni tavsiye ederim. Narcosdan daha iyi ama 2. kez pablo izlenir mi vaktinizin olup olmamasına bağlı.
Pablo Escobar üzerine yapılmış en geçerli yapım El Patron del Mal benim gözümde. Merakı olanlar bunu da izleyebilir.

Son düzenleme:
Mad Men ağır bir dizi. Konusu çok yavaş akar ve diyalog ağırlıklı bölümleri var. Ben şahsen beğenerek izledim. Durağan yapımları seviyorsan, tavsiye ederim.
Fena gitmiyor. Don'a dair sunmaya başladıklarıyla ilgimi biraz daha çekti. Bakalım.
Enfesmiş:

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık