Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Seni kınıyorum. Ben SPN izlerim ve gelmiş geçmiş en iyi tapımlardan biridir. Evet tapım dedim çünkü tapıyoruz :))) Evreninin genişliğine ulaşabilen yok.
Tadında bırakmazsın uzatırsın anlarım da bu artık suyunu çıkarmak anlamına geliyor 13 nedir şaka gibi.Son sezonlarında birde artık dini boyut yönünü de kasıtlı çarpıtmışlar sanırım duyduğuma göre.

Hala Supernatural mı izliyorsun ?:oops:
ben ya 2 ya 3. sezonda başladım liseye gidiyordum. Kardeşim korkmuştu o şeylerden sonra hep güncel gittim ama yok ya kendine çeken bir havası da olsa artık önemsemiyorum. 5 sezon başkadır. hele ölümün girdiği sahne. smallville bitmek bilmezdi, süperman uçacak diye bekledik yıllarca 10 sene sürdü ama bu onu da geçti, konu kalmadı.

ben ya 2 ya 3. sezonda başladım liseye gidiyordum. Kardeşim korkmuştu o şeylerden sonra hep güncel gittim ama yok ya kendine çeken bir havası da olsa artık önemsemiyorum. 5 sezon başkadır. hele ölümün girdiği sahne. smallville bitmek bilmezdi, süperman uçacak diye bekledik yıllarca 10 sene sürdü ama bu onu da geçti, konu kalmadı.
Valla 4 - 5 sene öncesine kadar izliyordum çerezliğine gidiyordu ama çok suyu çıktı 8 sezon mu ne bıraktım yeter gerisi hep tekrar çoktan bitmeliydi.

Harbiden ha Smallville de kanser etti, yalnız SN de Deanların babası diziye gelecekmiş o bölümü bekliyorum .. :D

Battlestar Galactica izlememiş arkadaşlar bana göre çok şey kaçırıyor. 2006 yılında ilk bölümünü izleyip çok dandik diye bırakmıştım. Meğersem o zamanlar bakış açım çok darmış. İzlediğim en muhteşem yapımlardan biri oldu bile. 3. sezonu izliyorum şu an. İzlemeyenler başlasın derim.

Galactica ve Pegasus'un, Cylonlar'a ait Diriliş Gemisi ile kapışması, Galactica'nın Yeni Caprica'nın atmosferine bodoslama girmesi, 4 Cylon ana gemisi ile tek başına kapışan Galactica için umutlar tükenmişken Pegasus'un ortama dalması gibi kendini ayakta izleyecek muhteşem uzay savaşları var.

Bahsettiğim atmosfer sahnesi.

Tamamını izlemek isterseniz. 1.40'ta başlıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık