Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Dizi Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Sitede benden başka American Horror Story takip eden var mı? 6. sezona geldim, Çok iyi bir dizi cidden. Freak Show'u kimse beğenmemiş, ama bana göre en iyi sezonuydu. Palyaço Twisty bile yeter sezonu kurtarmak için. İki bölüm görünen Edward Mordrake için ayrı sezon bile çekilir. 6. sezona başlayacağım bugün, ama 6. sezon olan Roanoke'u da kimse beğenmemiş. Sezon sıralaması yapacak olursam:

American Horror Story: Freak Show
American Horror Story: Asylum
American Horror Story: Murder House
American Horror Story: Hotel
American Horror Story: Coven

Sitede benden başka American Horror Story takip eden var mı? 6. sezona geldim, Çok iyi bir dizi cidden. Freak Show'u kimse beğenmemiş, ama bana göre en iyi sezonuydu. Palyaço Twisty bile yeter sezonu kurtarmak için. İki bölüm görünen Edward Mordrake için ayrı sezon bile çekilir. 6. sezona başlayacağım bugün, ama 6. sezon olan Roanoke'u da kimse beğenmemiş. Sezon sıralaması yapacak olursam:

Ben bir arkadaşımın önerisiyle ve onun gözünde en iyi sezon olduğu için 2. sezonu izlemiştim. Çok beğenmiştim. 1-2-3 için çok iyi 4'ünde finalinin iyi olduğunu söylemişti. İnşallah devam edeceğim bir gün. Jessica abla harika bir oyuncu.

@NiTian ErXing hatun çok cıbır duruyor la
Onlarca dizi izledim aralarında çok itici karakterler gördüm. Bazıları sonradan kendilerini sevdirdi bile. Skyler'ı hepsinden ayrı tutuyorum tabi. Ama bu karakter Skyler'dan bile itici, iğrenç bir şey. Dizinin her saniyesinde ulan şunu vurun artık, biri şunun ağzının üstüne geçirsin artık diye izlemeye çalışıyordum. Black Sails'e 10/10 vermememin tek nedeni bu karakterdir. Nereden bulmuşlar şu illeti ya.

Onlarca dizi izledim aralarında çok itici karakterler gördüm. Bazıları sonradan kendilerini sevdirdi bile. Skyler'ı hepsinden ayrı tutuyorum tabi. Ama bu karakter Skyler'dan bile itici, iğrenç bir şey. Dizinin her saniyesinde ulan şunu vurun artık, biri şunun ağzının üstüne geçirsin artık diye izlemeye çalışıyordum. Black Sails'e 10/10 vermememin tek nedeni bu karakterdir. Nereden bulmuşlar şu illeti ya.
İtici karakterlerden dem vurup şu Gold Digger'ı avatar yapmışın. xD

Ben en son Lady Gagalı olan sezonda kaldım. Bir türlü konu bir ilerlemedi gibi geldi duruyor hala da bakalım. Dediğin gibi bir sonraki sezon güzelse devam edeyim. En beğenmediğim sezonda cadılarla ilgili olandı herhalde.. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık