Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Digimon Adventure Tri

Gözlük önemli tabi, bi dof kadar olmasa da. Neyse Joe bile daha iyi lider olurdu bu taichi gereksizinden. ikinci sezondaki eleman da taichi'nin devam filmiydi zaten. İlk sezonda yamato(matt de olur), ikinci sezonda da ken ana karakter olacak karizmalara sahiplerdi ama haklarını yediler dış mihraklar.
Matt ile Taichi rekabeti vardı hep,diğerleri bunlardan sonra gelir önem olarak.Sadece ikisinin Digimonun son seviyeye gelmesi,ikisininde abi olması.

Taichi ile Matt ikiside liderdir bana göre.

Matt ile Taichi rekabeti vardı hep,diğerleri bunlardan sonra gelir önem olarak.Sadece ikisinin Digimonun son seviyeye gelmesi,ikisininde abi olması.

Taichi ile Matt ikiside liderdir bana göre.
Taichinin lider olması gerizekalı olduğu gerçeğini değiştirmez bence. Seride hiç bir ağırlığı, karizması olmayan bir çocuk kendisi. Kendisinie tek katlanabilme sebebim wargreymonu görebilmek için ona muhtaç olmak, yoksa ölse umrumda olmaz. :)

Taichinin lider olması gerizekalı olduğu gerçeğini değiştirmez bence. Seride hiç bir ağırlığı, karizması olmayan bir çocuk kendisi. Kendisinie tek katlanabilme sebebim wargreymonu görebilmek için ona muhtaç olmak, yoksa ölse umrumda olmaz. :)

Valla 1.sezondaki taichi çok karizma,ondaki cesaret kimde var.Jou ve koushiro pısırığın önde gidenleriydi.

TAi ile Matt candır,tatlı kavgaları çekişmeleri çok güzel ama ikisi birleştimide kimse karşılarında duramıyor.:) :) :) :

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık