Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Deprem Meyvesi vs. Yerçekimi Meyvesi

Hangisini yersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    109
Eğer bu dünya için konuşsaydık düşünmeden yer çekimi derdim ama one piece'de alıcan bu meyveyi gideceksin bluelardan birine iki üç adam bulacaksın grand line veya new wolde gidip sadık, yetenekli ve kafa dengi birilerini bulunca bluelardan birine geri dönüp sefa süreceksin:hmm:

Gücü falan umrumda değil ya. Bir kayayı kesip istediğin yere uçup gitmek varken ne yapayım titreşim meyvesini?
Fuji'nin meyveside bence Ope gibi enerji harcayan bir meyve olabilir. Cunku o meyve her rakip acisindan cok sorunlu. Fujitora o meyvede tam anlamiyla ustalik elde edebilirse en guclu amiral olacagini dusunuyorum. Hakisini tam olarak ogrenebilmis degiliz ama meyve olarak o aciklari kapatabilir hem savunma-saldiri acisindan cok avantajli. Nerf yemesi kesin olarak bakiyorum ama Oda bu sefer nerflemeyip kilic yoluyla amirali zirveye goturecek yolu acmis olabilir.

Law gibi 2 3 room atip bayilacak seviyede olmamasi ise muhtemelen enerjisinin baya bir yuksek olusu veya meyvesini kilica entegre etmesi nedeniyle ve bir kilic ustasi olmasi nedeniyle tam anlamiyla meyveyi istedigi gibi kullanma ozelligine sahip olmasidir.

Fuji'nin meyveside bence Ope gibi enerji harcayan bir meyve olabilir. Cunku o meyve her rakip acisindan cok sorunlu. Fujitora o meyvede tam anlamiyla ustalik elde edebilirse en guclu amiral olacagini dusunuyorum. Hakisini tam olarak ogrenebilmis degiliz ama meyve olarak o aciklari kapatabilir hem savunma-saldiri acisindan cok avantajli. Nerf yemesi kesin olarak bakiyorum ama Oda bu sefer nerflemeyip kilic yoluyla amirali zirveye goturecek yolu acmis olabilir.

Law gibi 2 3 room atip bayilacak seviyede olmamasi ise muhtemelen enerjisinin baya bir yuksek olusu veya meyvesini kilica entegre etmesi nedeniyle ve bir kilic ustasi olmasi nedeniyle tam anlamiyla meyveyi istedigi gibi kullanma ozelligine sahip olmasidir.
Bu sefer meyveyi sahibi ile nerflemiş Oda. Fujitora kolay kolay tam gücüyle kullanmaz o meyveyi. Fakat o günleri de göreceğimize inanıyorum.

Bu sefer meyveyi sahibi ile nerflemiş Oda. Fujitora kolay kolay tam gücüyle kullanmaz o meyveyi. Fakat o günleri de göreceğimize inanıyorum.
Haklisin, bunu unutmusum, tam olarak rakibine aciyan ve gercek barisi arayan bir karekter. Oda bu meyveyi Kizaru'ya veya Akainu'ya verse onune geleni oldurup gecerdi bu 2 karekter.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık