Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Denizcileri İndirebilecek Bir Oluşum Var Mı?

Hangi Oluşum Denizcileri İndirebilir?

• Kullanılan toplam oy
    86

Merhabalar. Sizce Denizcileri tek başına devirebilecek bir oluşum var mı? Denizciler olarak Güncel Denizcileri ele alacağız. O yüzden Amirallerimiz Yeni Üçlüden oluşacak. Sadece Denizcileri içerdiği için Savaş Lordları işin içine dahil değildir. Ayrıca Garp ve Sengoku da savaşa dahil olacaktır. Ancak bazı tayfalar (Mesela Çapraz Lonca gibi) diğerlerinden güçsüz olduğu için eklemeler yaptım.

Denizciler

Filo Amirali:

Akainu
Amiraller:
Kizaru
Fujitora
Ryokugyu
Yaşlılar:
Garp
Sengoku
Koramiraller
SWORD Üyeleri
Geri Kalan Denizciler

1-Roger Korsanları

1-Roger
2-Rayleigh
3-Oden
4-Gaban
5-Shanks (Küçük)
6-Diğerleri

2-Zirve WB Korsanları

1-Zirve WB
2-Oden
3-Tümen Komutanları
4-Filolar

3-Güncel Hasır Şapka Korsanları+ Filo

1-Bütün Hasır Şapka Üyeleri
2-Hasır Şapka Filosu

4-Canavar Korsanları

1-Kaido
2-Yıkımcılar
3-Uçan Altılı
4-Numbers
5-Diğerleri (Gifters, Waiters vs.)

5-Koca Ana Korsanları

1-Big Mom
2-Tatlı Komutanları
3-Diğerleri

6-Kızıl Saç Korsanları

1-Shanks
2-Benn Beckmann
3-Lucky Roo
4-Yasopp
5-Diğer Komutanlar
6-Diğer üyeler ve Filo

7-Karasakal Korsanları

1-Karasakal
2-Aokiji
3-Titanik Komutanlar
4-Diğerleri

8-Çapraz Lonca

1-Buggy
2-Mihawk
3-Crocodile
4-Doflamingo
5-Moria
6-Weevil
7-Daz Bones
8-Diğerleri

9-Devrimciler

1-Dragon
2-Sabo
3-Kuma
4-Ivankov
5-Devrimci Komutanları
6-Diğerleri

Tek başına indirecek bir oluşum olduğunu düşünmüyorum henüz. Devrimcilerden bir şey çıkar mı beklemek lazım.

böyle bir oluşumun olmamasını geçtim, canavar korsanları ve buggy'nin oluşumu dışında diğer hiçbir oluşumun böyle bir niyeti de yoktur.

Ahaber lobisi exp kassın diye açılmış konulardan biri daha. Böyle bir oluşum yok. Hepsi zirvesini görseydi ancak Xebec ve topladığı at hırsızları all star oluşumu için bunu diyebilirdik ama onlar da burada yok.
Ben forumda WB zirvesinde olsaydı Denizcileri bitirirdi, Shanks savaşsaydı Denizcilerin şansı olmazdı, 1 Yonko Tayfası = Denizciler diyen çok gördüm ama.

Ben forumda WB zirvesinde olsaydı Denizcileri bitirirdi, Shanks savaşsaydı Denizcilerin şansı olmazdı, Yonko= Denizciler diyen çok gördüm ama.
Troll yorumlar ya da karşı tarafı tetiklemek için atılan yorumlara bakmayacaksın. Amiraller için uçup kaçan tim de çok. Tek başına denizcileri yiyecek oluşum yok genel kitlenin bu şekilde öne sürdüğü bir grup da yok. Sadece Xebec tayfası için denilebilirdi bu hepsi kıvama gelmiş olsaydı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık