Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Denizciler Korsan Olsaydı Ödülleri Nasıl Olurdu?

Garp - 5 milyar
Akaiunu ve Sengoku- 4 buçuk milyar
Aokiji ve Kizaru - 4 milyar
Fuji ve diğer amiral - 3 buçuk milyar
Amiral adayları - 2 milyar
John Giant - 550 milyon
Vergo - 500 milyon
Doberman, Momonga, Onigumo, Strawberry, Yamakaji - 450 milyon
Bastille, Dalmatian, Smoker, Stainless - 400 milyon
Coby - 300 milyon ( Daha fazlada olabilir)
Tashigi - 100 milyon

Hükümetin diğer kolu cp ajanlarınıda ekleyeyim

Lucci - 700 milyon
Kaku - 450 milyon
Ortalama bir cp0 ajanı - 400 milyon
Stussy - 350 milyon

Aşağı yukarı potansiyelleri budur şuan için diye düşünüyorum.
Amiralleri görmezden geldim ama amiral adayları nasıl 2 milyar yapacak yahu olur iş mi :D
Amiral olamayan adaylar bile Kata indirmiş Luffy'den güçlü anlamına gelir bu.

Teach güle oynaya dövüşüyor 5 milyarlık adamlarla 2 tane 5 milyar vs teach.
Yaşlı halleri 5 değil de bir 4 eder Shanks kadar.Bu adamlar amirallerden net güçlüydü.O yüzden amiraller 2.5 - 3 milyar alır bana göre daha fazlası olmaz.İkisi 2.5 alsa Saka 3 alırdı işte maksimum.
Ayrıca Garp ve Sengoku orada saldırmaya çekiniyordu.Depremle adayı denize gömer diye.Ondan dolayıydı Teach'in o havası.

Garp=5 milyar
Akaiunu=3 milyar
Kizaru=2 buçuk milyar
Fuji=2 buçuk milyar
Sengoku=3 milyar
Kuzan= 2 buçuk milyar
Amiral adayları= 1 milyar

Yaşlı halleri 5 değil de bir 4 eder Shanks kadar.Bu adamlar amirallerden net güçlüydü.O yüzden amiraller 2.5 - 3 milyar alır bana göre daha fazlası olmaz.İkisi 2.5 alsa Saka 3 alırdı işte maksimum.
Ayrıca Garp ve Sengoku orada saldırmaya çekiniyordu.Depremle adayı denize gömer diye.Ondan dolayıydı Teach'in o havası.
çekindikleri için zaten hemen öldürmeleri gerekiyordu.Shanks gelmese batıyordu orası.Akainu hata affetmez yav garp döver ama ölür akainu kalkar ,kaido bm gibi zırh yoksa.:)

çekindikleri için zaten hemen öldürmeleri gerekiyordu.Shanks gelmese batıyordu orası.Akainu hata affetmez yav garp döver ama ölür akainu kalkar ,kaido bm gibi zırh yoksa.:)
Shanks marineford adası batsın umursamaz.10 kişiden sorumlu kendilerini kurtarırlar bir şekilde.O ikisi binlerce denizciden sorumlular.Yok yere ölsünler istemezler.

Amiralleri görmezden geldim ama amiral adayları nasıl 2 milyar yapacak yahu olur iş mi :D
Amiral olamayan adaylar bile Kata indirmiş Luffy'den güçlü anlamına gelir bu.
Benim gözümde ''Amiral adayı'' demek amirale yakın demek. Öyle amiral adayı adamlar eften püften adamlar olmamalı. Fujitora ve diğer amirallerden çok çok aşağıda değillerdir.

En kötü yapabileceğim şu olur ödüllerle ilgili ( Dikkat et en kötü yapabileceğim bu ) ;

Garp - 4 buçuk milyar
Akaiunu ve Sengoku- 4 milyar
Aokiji ve Kizaru - 3 buçuk milyar
Fuji ve diğer amiral - 3 milyar
Amiral adayları - 1 buçuk milyar

Ödüller zaten tamamen gücü oluşturmuyor, yani ben senin gibi düşünmüyorum bu konuda biliyorsun ( Ahanda onun ödülü 50 milyon daha yüksek, 100 milyon daha yüksek o kesinlikle yener değil yani olay ) ama bu aranıyor posterlerini alamayacak kişilerde değiller bunlar gayet alırlar bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık