Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Deli Yürek Kid ve Ciğerci Law'a karşı L'oreal Paris Shanks dövüşü

Kid'in hakkı yendiğini düşünüyorum. Sizce ?

• Bir kaç bölüm dövüş çizilmeliydi

Kullanılan: 20 50.0%
  • Shanks'ın yeni nesil için ne kadar ciddi bir rakip olduğunu görmek lazımdı.

Kullanılan: 19 47.5%
  • Kid'den başka nova olabilirdi

Kullanılan: 1 2.5%

• Kullanılan toplam oy
    40
Evet arkadaşlar, gördük ki; Deli Yürek Kid, L'oreal Paris Shanks'a karşı tek yedi. Bu durumda, Ben Sanjiciler lobisinin başkanı olarak; bu olan bahtsız olaya üzüntülerimi ve endişelerimi siz forum ahalisine aktarmakta arz ederim! Bugün Kid'e karşı yapılan hain saldırıyı asla unutmayacağız. Alç*k E. Oda, zamanında Sanji Efendiye yaptıklarının aynısını Kid gibi eli yüzü düzgün, çiçeği bile incitmeyecek kadar masum bir gencimize de yapmıştır! Affedersek kanımız kurusun!

Şimdi sadede gelmek gerekirse; Kid, Shanks'tan hiç böyle davar gibi saldırıyı beklemiyordu. Sanıyordu ki; Lütfü'ye gülen şans ona da gülecek. Ama işte! Hain Oda, sinsi planları devreye girmişti. Bu saldırı, Big Mom gibi bir Yedi Kocalı Hürmüz'ü oradan buradan bulduğu hurdalarla devirmiş geleceğin Yonkou'suna haksızlıktı ve onunla beraber dövüştüğü nam-ı diğer Ciğerci Law'a da saygısızlıktı... Affedersek kanımız kurusun.

Ben bu vahim bölümü okurken; "Eğer Law olsaydı; Big Mom gibi Shanks'ı da devirebilirlerdi" diye aklımdan geçirmiştim ve bu önemli konuyu ciddi bir şekilde tartışabileceğim (kılıç lobisi hariç) forum arkadaşlarıma taşımak istedim.

Son olarak bu editim Deli Yürek Kid'e!

Son düzenleme:
Videoyu izleyince üzüldüm.Fakat insan düşünmeden edemiyor bu mentaliteye sahip bir çar Luffy ve ittifakı Wano’ya özgürlük getirmek için gelmeseydi şuan zindanda civata sıkıyordu.

Şıklar yetersiz her ne kadar ilk göz ağrım Kid olmuş olduysa da bu şekilde ezik kalması (Oda’nın çizdiğini çizeceğini konuşmuyorum) tamamen balon olduğunu ve üç beş eziğe atar gider yaparak buralara geldiği anlaşılıyor :artiz:
Hakkı yenen asıl Shanks oldu gemiden gemiye atlatacak kadar yormasa iyiydi:artiz:

Videoyu izleyince üzüldüm.Fakat insan düşünmeden edemiyor bu mentaliteye sahip bir çar Luffy ve ittifakı Wano’ya özgürlük getirmek için gelmeseydi şuan zindanda civata sıkıyordu.
One Piece'de bazı olaylar Luffy gelince gelişir. Çünkü Luffy olmasa da dünyada önemli olaylar gelişiyor. Yani kurgu gereği ne gerekiyorsa; o kurgu da öyle gelişir.

One Piece'de bazı olaylar Luffy gelince gelişir. Çünkü Luffy olmasa da dünyada önemli olaylar gelişiyor. Yani kurgu gereği ne gerekiyorsa; o kurgu da öyle gelişir.
Evet ama zaten hiç Law yada Luffy kadar caydırıcı bir tip olmadı.Çatı savaşı başladığında hatırlayın herkes hurda atarak yonkou mu indirilir geyiği yaptı aylarca keza haklıda bir serzenişti.

Evet ama zaten hiç Law yada Luffy kadar caydırıcı bir tip olmadı.Çatı savaşı başladığında hatırlayın herkes hurda atarak yonkou mu indirilir geyiği yaptı aylarca keza haklıda bir serzenişti.
Kid'in gücü strike hasar veren güçtü. Beyaz Sakalın meyvesinin gücü ile aynı tipten. Hem Luffy'nin gücü bir yere kadar sadece Lastik üzerineydi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık