Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Değişen Huylarınız/Fikirleriniz

Üye silindi 5781

Karantina yüzünden kişisel bakımlarımı aksatır oldum :artiz:

eskiden çok daha özgüvenli girişken anı yaşayan bir insandım üniversitede babamla yaşadığım birkaç büyük sorun yüzünden büyük ekonomik problemler yaşadım hatta dibi gördüm birkaç defa hala borçlarımdanda kurtulmuş değilim :D ekonomik yıpranma beni daha asosyal ikili ilişkilerimde daha özgüvensiz biri yaptı herhangi biri hoşuma gitsede mesaj atıp konuşmamayı tercih ediyorum yada karşı cins biri mesaj atarsa çok fazla üstünde duramıyorum daha ketum karamsar serseri mayın gibiyim gezmekten dolaşmaktan çok zevk alan ben 50 100 km mesafedeki arkadaşlarımın yanına bile gitmeye üşenir durumdayım tabi birde günde 2 pakete çıkan sigara ve alkol sorunumda var :) bu arada alkol çok pahalı be kardeşim

Millet ne değişmiş arkadaş. Gerçekten değişim kaçınılmaz öyle ise. Bende sadece kelleştim ve balkabağı tatlısını sevmeye başladım. Bende kendimle gurur duyuyorum değişime ayak uydurdum diye. Oysa hayat çok fazla şeye gebe.

Aşık oldum. Umursamaz ve gözü kara davranışları törpülemek zorunda kaldım. 1.5 sene olmasına rağmen hala temkinli ve duyarlı davranmak zorunda olmak canımı sıkıyor ve gelgitler yaşıyorum. Aslında sorun olan sadece o kişiye karşı değil kendimle ilgili durumlarda da çoğu zaman böyle davranmak zorunda kalmak.

eskiden çok daha özgüvenli girişken anı yaşayan bir insandım üniversitede babamla yaşadığım birkaç büyük sorun yüzünden büyük ekonomik problemler yaşadım hatta dibi gördüm birkaç defa hala borçlarımdanda kurtulmuş değilim :D ekonomik yıpranma beni daha asosyal ikili ilişkilerimde daha özgüvensiz biri yaptı herhangi biri hoşuma gitsede mesaj atıp konuşmamayı tercih ediyorum yada karşı cins biri mesaj atarsa çok fazla üstünde duramıyorum daha ketum karamsar serseri mayın gibiyim gezmekten dolaşmaktan çok zevk alan ben 50 100 km mesafedeki arkadaşlarımın yanına bile gitmeye üşenir durumdayım tabi birde günde 2 pakete çıkan sigara ve alkol sorunumda var :) bu arada alkol çok pahalı be kardeşim
100 kilometreye gitmek üşenmekse ben ekmek almaya 5 kat aşağıya gitmek istemiyorum. Benimki ne oluyor?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık