Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Daz Bonez

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 76 76.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 23 23.2%

• Kullanılan toplam oy
    99
Bir kere bu seride luffyi herkesin ilk seferinde indirme şansı var.Luffyde öyle bir mallık var çünkü.Ancak ciddi dövüşten bahsediliyorsa Daz rüyasında bile luffyi yenemez.Fazla kasmanın alemi yok.

Zarar alma olasiligi artiyor. Lastik yuzunden alan tabanli saldirilar surekli acik vermesine yol aciyor. Luffy, lastigin esneme ozelliginden kazandigi ivme ile guc kazaniyor. Daha dogrusu ekstra guc. G2 bile hakili elemanlarda sikinti cikarirdi.Ki marinefordda g2 atacak iken mihawk tarafindan kesildigini gormustu. Saldirilarina limit getirmeye zorluyor kesme saldirilari

Ayrica, Dazin meyvesi hiyerarsik olarak lastikten ustun olmasi mantikli. Meyve bakimindan dazin yenebilme olasiligi gayet acik ve net. Lakin luffyin herkul tarzi gucu celigi yamultabilir mi ? Ki bunu yapmasi icin yine ayni sekilde lastigin esneme ozelliginden kaynaklanan uzak tabanli saldirilar sart. Hertarafi aciklarla dolu bir mucadele. Bence fantaziye gerek yok durum acik. Ancak ana karakter oldugundan mantigimiz koreliyor. Gayet basit denklem hakisiz iki meyve kapisacak. Lastik vs celik. o_O
Olaya rpg oyunmuş gibi bakıyorsunuz bazen. Ana karakter olmasını göz önünde bulundurmak gayet normal bu körleşmek değil aksine bunu görmezden gelmek körleşmek :)

Sadece şunu söylesem yeterli: Don Krieg, Arlong ve Crocodile kapışmalarında da aynı dezavantajlara sahipti Luffy. Sonuç? Tutturmuşunuz ısrarla bi meyve yeteneğine ters falan.. Tamam ben değil demiyorum zaten var bi dezavantajı. Ama yukarıda saydığım vs'lerde de vardı.

Sonuç olarak bence zaten Luffy ile Daz Bones vs'sini tartışıyor olmak bile komik :) Sadece bir dezavantajı olup olmaması tartışılabilir ki olsa da yine mağlup edeceğini yukarıda açıkladım. Benden bu kadar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık