Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Danganronpa the Animation

Kirigiri-sama olmasa bişi yapacağı yoktu. :S
Onuda gördük zaten, Kirigiri onu sucladiginda elinde kullanabilecek kozu olmasina ragmen kullanmadi, onsuz bir sey yapmadigini/yapamadigini belli etti. Isin bu kismi sacmalikti zaten bi baskasina güvenmenin de siniri olmali.

Lan senin yaptığın alıntıdan yedim spoiler ı:D
Ahahah der ve cekilirim aradan :D

Hocam bende öyle düşünüyordum yani katil olur büyük ihtimalle diyordum zayıf olanlardan birini öldürüp ama sona kadar gitti valla :D
Onun yerine Sakura ya da su Celestia kalaydi iyiydi. 16. ögrenci yerine bu ölseydi yine daha ilginc olurdu. Hic tanimadigimiz bi ögrenci ile tanisirdik en azindan.

Lan senin yaptığın alıntıdan yedim spoiler ı:D
Geç mi kaldım spoiler içine almakta. Üzüldüm. :p

Onuda gördük zaten, Kirigiri onu sucladiginda elinde kullanabilecek kozu olmasina ragmen kullanmadi, onsuz bir sey yapmadigini/yapamadigini belli etti. Isin bu kismi sacmalikti zaten bi baskasina güvenmenin de siniri olmali.
Valla Tuğba, o baştaki mavili kıza bile körü körüne güvenip ölüme gidiyordu. Naegi salak ve herkese güvenen biri. Kişiliğini de hiç sevmedim. Davaları çözmesi beni deli ediyordu. Ölüme giderken kurtulacağını biliyordum ama gene de ölmesini istedim. :D

Geç mi kaldım spoiler içine almakta. Üzüldüm. :p

Valla Tuğba, o baştaki mavili kıza bile körü körüne güvenip ölüme gidiyordu. Naegi salak ve herkese güvenen biri. Kişiliğini de hiç sevmedim. Davaları çözmesi beni deli ediyordu. Ölüme giderken kurtulacağını biliyordum ama gene de ölmesini istedim. :D
Ya bak hadi onu biraz anlarim, kizi önceden taniyordu falan filan ama Kirigiri'ye bu kadar güvenmesi yok artik dedirttirdi. Animede umudu temsil eden kisiye tanililan ayrimcilik iste. Yoksa onun bildiklerini Togami de biliyor. Ölmesini isteyecek kadar antipatim yok ona :D Ama onun ölmemesiyle anime simdiye kadar olusturdugu atmosferi biraz bozdu :/

Tahminlerim doğru çıktı sevinçliyim:ehe:
Bakalım kim kazanacak.. Gerçi o ayılı pandacığın sonu gelmez gibi ya neyse :D
Bunlar okuldan kurtulur, sonra başka bir seri daha gelir mi acaba bakalım.

12. Bölüm;

Aslında bu da tartışılabilirmiş ama tahmin edilmezdi ortada hiçbirşey yoktu :D Hatun baya zekiymiş ama kendini öyle aradan çıkardı sonda bir de öyle gülmeseydi gözüme girecekti neyse o gülüş herşeyi bitirdi :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık