Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] D Grubu Final Dövüşü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Açıkçası D Grubu'nda Cavendish'e rakip olabilecek biri pek gözüme çarpmadı. En iyisi öne çıkan 10 savaşçıyı kazanma şansı tahminlerime göre sıralayayım.
1-Cavendish: 3 yıl öncesinin süper çaylaklarından biri. Hedefinde ise En Kötü Nesil var, yani amaçları büyük biri. Herhangi bir sürpriz yaşanmazsa bloktan galip çıkacaktır.
2-Suleiman: 704. sayıda gösterilen az sayıda savaşçıdan biri. Orada Abdullah ve Jeet de gösterilmişti, ama yine de bu diğerlerine göre nispeten daha fazla rolü olacağını işaret ediyor olabilir. Elindeki kılıç, katana tarzında değil. One Piece'de böyle kılıç taşıyan karakterlerin genellikle güçsüz olanlar olduğunu biliyoruz. Öte yandan Oda, Arap ismine sahip bir diğer karakter olan Abdullah'ı çok ezik çizmesine karşın Suleiman'ı güçlü bir karakter olarak tasarlamış olabilir. Ayriyeten ismini tarihteki ünlü bir şahıstan alıyor.
3-Orlumbus: Aynı şekilde Orlumbus da 704. sayıda gösterildi ve ismi önemli bir tarihi figürden esinlenilmiş.
4-Rebecca: Rebecca da hayalleri büyük biri ve bu uğurda her şeyi yapmaya hazır, ama maalesef ki pek güç olduğu söylenemez. Yine de bu arc büyük rol oynayacak karakterlerden biri olarak bir şansı olabilir.
5-Acilia: Kendisinde bir ota çağ şövalyesi havası sezdim, güçlü çıkabilir.
6-Damask: Yüzü kapalı olduğu için bir ihtimal daha önceden tanıdığımız karakterlerden biri olabilir. Öteki takdirde fazla zorlu bir aday olacağını sanmıyorum.
7-Rolling Logan: Biraz gıcık bir karakter çıkabilir, bu sebeple kendisine ayrılan rol de biraz fazla olur.
8-Meadows: Tehditkar bir hava sezmedim kendisinde.
9-Fighting Lion: Bakalım Ucy'nin ardından D Blok'ta bu aslanı kontrolü altına alacak biri çıkacak mı? Bir ihtimal Cavendish, Luffy'den aşağı kalmamak için bu cengaver aslanı evcilleştirmeye çalışırken rezil olabilir.
10-Mummy: Birkaç ufak numarası haricinde fiziksel olarak zayıf olacağı kanaatindeyim.

Rebecca ne yapacak çok merak ediyorum. Luffy yemek yerken tek attı :D Belkide cazibesini kullanır :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık