Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Cross guild vs Donanma

Cross guild vs Donanma

• Kullanılan toplam oy
    35
Kara kılıç ustalığı bilinen OP tarihinde 3 tane var. Bunlardan ikisi şans eseri aynı çağa denk gelmiş. Aramaki ile Mihawk kara kılıç düellosu yapsa zaten savaşın şiddetinden dolayı ortamda bir avuç kişi ayakta kalır. Donanma tarafı çoğunluğu sağladığı için alır. :)
Ne yazık ki okuyucular daha kılıç karartmanın ağırlığını anlayamadı.. Kılıç lobisi bile Amiral düşmanlığından dolayı Aramaki'yi öyle bir hor gördü ve itibarsızlaştırdı ki, bazı mesajlarda Crocodile, Aramaki'yi falan alıyor gözlerim kanayarak okuyorum.

Bu karşılaşmada Donanma, Cross Guild'i orta zorlukta alır.

Son düzenleme:
Konu açıklaması aşırı uzun olduğu için özet geçeyim;

Aramaki ve Fujitora vs. Crocodile ve Mihawk olacakmış dövüş. Konu isminin bu şekilde değiştirilmesi daha uygun olacaktır. Şu an itibariyle umumi bir dövüşü ifade ediyor konu ismi.

Crocodile, Aramaki’nin yeteneğine ters düşeceği için, zorlu bir rakip olacaktır. Ben şahsen, Aramaki’nin Croco’yu uzun vadede yeneceğini düşünüyorum. Mihawk, Fujitora’yı dah rahat yenecektir. Fujitora’nın Mihawk karşısında şansı yok, adam dünyanın en iyisi, saygıdan dövüşmemeyi bile tercih edebilir, ne haddime efendim çeker. Dövüşü zorunlu kılsak bile hem meyve yeteneğinden, hem de hakiden, her türlü unsurdan Mihawk üstün geliyor. Croco vs. Aramaki daha devam ediyorken, Mihawk vs. Fujitora, Mihawk’ın galibiyetiyle sonuçlanır. Sonrası 2v1 olacağı için Mihawk ve Croco kazanırlar. Koramiralleri saymaya gerek yok, Mihawk’ın H. Hakisine bayılırlar en iyi ihtimalle.

Daha düzgün bir dövüş konusu olması adına @Mihawk , bir ayar çeker misin konuya? Konu sahibinin ilk konusu sanırım, konu mesajı, anket, anket sorusu, hepsi karman çorman, istenileni anlatmıyor. Herkes bütün donanma üyeleri vs. Çapraz Birlik olarak algılamış haklı olarak. Aslı Croco ve Mihawk vs. Aramaki ve Fujitora artı bazı koramiraller (isim zikredilmemiş).

Donanmada kimler var tam anlamadım kaça kaç vs oluyor net bir konu belirtmemişsin.

Yukarıda bazı arkadaşlar sadece Mihawk ve Crocodile mi donanmayı alacak demiş!? Bu zaten mümkün değil.

Aramaki, Fujitora ve 3-5 koramiral ile 5000 kişilik donanma askerine karşı şöyle bir ekip iş yapabilir.

Mihawk, Crocodile, Buggy, Mr1, Mr3, Buggy filosu, Mihawk'ın babunları.:gamyon:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık