Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Emporio Ivankov

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    273
Troyssi'yi taktir ediyorum, konuyu ne yaptı etti, Dof'a getirmeyi başardı. Croco vs İva konusunda tek bir mesaj yok ki, Croco fiziksel gücüyle şöyle yapar. Şu hakisiyle böyle yapar diye yazsın. O da biliyor ki, ödülden başka bir şey yok elinde. Görülen Dof>>Croco. Aksi bu mangada çıkmaz. Dofy hapisten çıksın ödülü 3b desinler ona da kılıf bulur.

Troyssi'yi taktir ediyorum, konuyu ne yaptı etti, Dof'a getirmeyi başardı. Croco vs İva konusunda tek bir mesaj yok ki, Croco fiziksel gücüyle şöyle yapar. Şu hakisiyle böyle yapar diye yazsın. O da biliyor ki, ödülden başka bir şey yok elinde. Görülen Dof>>Croco. Aksi bu mangada çıkmaz. Dofy hapisten çıksın ödülü 3b desinler ona da kılıf bulur.
Dof'un ödülü Croco'dan yüksek olursa retcon der.
Croco hariç herkesin ödülü retcon... yersen... :hhh:

Kılıfçılık senden sorulur. Sana kalsa "Dof Crocodile'ı adamı yapmak istiyordu" hikâyelerini yazıyordun geçmişte Dof fanlariyla birlikte. Şimdi lafta bizim elimizde bir şey olmuyor, Crocodile MF de bile "Kendini benimle aynı seviyede görme" deyip başından dehliyordu bunu, oradan bile belliydi... ;)

Kılıfçılık senden sorulur. Sana kalsa "Dof Crocodile'ı adamı yapmak istiyordu" hikâyelerini yazıyordun geçmişte Dof fanlariyla birlikte. Şimdi lafta bizim elimizde bir şey olmuyor, Crocodile MF de bile "Kendini benimle aynı seviyede görme" deyip başından dehliyordu bunu, oradan bile belliydi... ;)
Aynen Croco benimle denk değilsin dedi diye öyle oldu.
Doff'da haklısın Croco sen benden üstündün unutmuşum kusura bakma dedi xD

Nerede dedi Dof at görelim. :D

İstersen ben atayım. ;)
Yahu Troysi,Bak King ile Queen Jack'i çağirdı azarladılar,buradan anladık ki,King ile Queen Jackten üstün.
Croco sadece ben senden üstünüm dedi,şimdi bunu dedi diye böyle mi sayacağız.
Doffy'un Croc'un üstünlüğünü kabul ettiği tek bir sayfa atamazsın,gelirsin hikaye yazarsın ancak.

Son düzenleme:
Yahu Troysi,Bak King ile Queen Jack'i çağirdı azarladılar,buradan anladık ki,King ile Queen Jackten üstün.
Croco sadece ben senden üstünüm dedi,şimdi bunu dedi diye böyle mi sayacağız.
Doffy'unzCroc'un üstünlüğünü kabul ettiği tek bir sayfa atamazsın,gelirsin hikaye yazarsın ancak.
Sizin geçmişte yazdığınız gibi hikâyeler mi? Şuan ki konumda benim dediklerim cidden daha net. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık