Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Emporio Ivankov

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    273
Adam Jozu'nun darbesine dayanabiliyor fakat g2'siz Luffy onun savunmasını delebiliyor. Oda'nın pişmanlığı olarak yorumluyorum Croco'yu, bu yüzden Marineford'ta iade-i itibar yapıldı. Geri dönüşü muhteşem olabilir fakat olmayabilir de hani. Yinede karizmasıyla, zekasıyla şekilsiz travestiye fark atar, severim reyizi.

Edit: söylemeyi unuttum. Ivankov alır bence.

MF de Luffy'nin yanında durup Mihawk'a engel olamayan ve Mihawk'ın yaptığı saldırılara ''Dikkat et'' diye bağıran Ivankov Croc'u yeniyor. Peki...

Güç olarak ikisi de güçsüz kalıyor.Ivayi Sakazuki yoldan geçerken aldı.Jozu bir tane daha çaksa belki Croco mefta idi.

Ben oyu karizmadan yana kullanıp Croco diyorum.

Mahkumlar, sterilizasyon ve kıyafet değişimin ardından işledikleri suça ve güç seviyelerinde göre Impel Down'ın varlığı bilinen altı katından birine yerleştirilirler. Azılı suçlar işlemiş ya da aşırı güçlü olan mahkumlar, daha alt katlara gönderilirler.
Şimdi Croco niye 6. katta anladım. Adam kutsal silah peşinde. Teşekkürler. :p

Zor mu görürüz:D
Oda daha yeni mf de gizem kastı üzerinden ve ayrıca mihawk’dan daha fazla gösteriyor crocoyu. Hatta daha yeni yonkolar luffy hakkında yorum yaparken croco’nun nasıl gazete okuduğu gösterildi. Misyonu bitmiş adamı neden habire yeni haberleri okurken göstersin. Oda basa basa gösterdi croco’nun yeni dünyaya girdiğini. Oda bunları boşa göstermiyor. Gecko moria bile işlendi bu bölümde.
Oda'nın gizem kasmadığı karakter var mıydı ? :artiz: Bu gizemlerin hepsini göstermeye kalksa heralde bir 40 yılı bulur. MF'de ki olay farklıydı biraz croco için. Çoğu kişi iadeyi itibar yaptı demeside bunu kanıtlıyor. Erken harcadığını düşünmüş olmalı mangaka. Ama Gecko Moria olayı tamamen farklı kaido ile olan münasebeti biliniyor. Tayfasını kaybetmesinin arkasında kaido var bu da bilinen bir gerçek. Croco ile WB ilişkisini tam bilmiyoruz. WB'de öldü gitti. Ama kaido yaşıyor. O yüzden croconun wb ile olan ilişkisi her ne idi ise tarihe karıştı muhtemelen hiç göremeyiz ya da bir iki sahne ile biter gider. Croco'yu göstermemesinin diğer sebebi de şu olacak. Eğer gösterirse herkezin haki kullandığı bir evrende crocoya vermemesi saçma gözükecek. Eğer haki vermezse de gelen geçen croco'yu ezecek. İki ucu boklu değnek. Crocoyu göstermesi çok zor. Anca öyle gazete köşelerinde ve mf deki gibi kısa sahneler görürüz başka türlü görmemiz imkansız. Croco'dan haki beklemek hayal. kaç yaşına gelmiş adam hakisiz luffye yeniliyor sonra hırs yapıp haki mi öğrenecek :hoo: WB'den zopayı yemiş adam hırs yapmamış da luffyden yenilince hırs yapıp haki mi öğrenecek bu yaşta. İva'yı da hiç sevmem ama doğruya doğru croco'nun hiç şansı yok.

Şimdi Croco niye 6. katta anladım. Adam kutsal silah peşinde. Teşekkürler. :p
Aynen size göre Alabastanın köyünden biri bu silahın peşinde olsa onun için 7. kat diye bir özel kat oluşturup oraya sadece onu atarlar zaten. Yahu hapishane orası hapishane. :D Orada ki adamların hepsi suçlu, sadece suçu büyük diye onu oraya, bunu buraya atmazlar. Luffy de dünya kadar suç işledi, Enies Lobby'i basıyor, Shichi yeniyor ama adamı 5. kata atıyorlar. Orada ki temel kıstas güçtür. Güçlüysen daha alt katlara hapsedilirsin bu net bir şey. Teach denilen adam bile doğrudan 6. kata koşuyor en güçlüler orada diye. Trollüyonuz ama bari ciddi trollemeyin ya :(

Sanji’nin zaman atlamasından sonraki halini croco’yla dövüşen luffy’le karşılaştırın. Cevap belli olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık