Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Crocodile vs. Donquixote Ailesi

Sizce Crocodile Temizler mi?

• Kullanılan toplam oy
    206
Bir sahne önce adamın kanını boşaltmış Jozunun tepesine binmişken ortaklık teklif ediyor evet.Wb ve müttefikleri de ortak mesela.Ortak amaç var Ace kurtarmak.

Neyse.Velhasıl kelam adam Crocoya yer altı dünyasında saygın bir rütbe verip iş yaptıracaktı muhtemelen ama Croco öyle bir karakterde değil.Bunu da hapishane aklını başına getirir sanıyordum diyerek söylüyor.

''Team up'' olsa ne fark eder ortak olsalar ne fark eder? Dof şimdi Pica ile ortak mı çalışıyor yoksa Pica Dof'un altında, emrinde mi çalışıyor?

Ortak çalışmak, takım olmak demek belli bir plan doğrultusunda beraber iş yapmak demek. Kısacası 2 grubun beraber iş yapması demek. Her hangi bir fark mı var? Ortak olsalar Dof üstün olmuyor, Takım olsalar Dof üstün oluyor mu çıkıyor bundan?

Bunun dışında zaten Dof'un orada ki ''team up'' kelimesi Dof'un onunla beraber aynı şartlarda çalışmak istemesi anlamına gelerek çiziliyor. Çünkü peşine Crocodile ''Kendini benimle aynı seviyede tutman ne büyük küstahlık. Demek istediğin şey adamın olmama izin ver olsa gerek'' diye cevap veriyor Dof'a ''Dof'un cevabı ise ''Mantıklı bir adam olduğunu düşünmüştüm'' oluyor. Crocodile da ''Mantıklı biri olsam burada olur muydum'' diyor.

Kısacası Dof bildiğin ortaklık teklif ediyor Croc da onun teklifini reddediyor.
Croco ne diyor bak bakıyım :) yani bakıp da mı anlamıyon

Oda Croco için tekrardan bir resetleme yapacaktır. Çünkü marineford’da fazlasıyla güçlü gösterdiği adamı Arabasta’da yerlerde sürümüştü.
Yeniden ayar çektikten sonra Croco hepsini temizler bunların.
Ha eski halini baz alırsak Vergo’da kalır.

Öncelikle Crocoyu hep hakisiz gördük. Hiçbirşeyini göstermedi. Ben asıl haliyle Croco’dan yarım çıta aşağıda olduğuna inanıyorum.

Olum adam Crocoya gel adamım ol diyor resmen. Vergoya da ortak diyordu hatırlarsan Dof. Muhtemelen kupa koltuğuna falan oturtmak istedi.
Peki Crocodile Dof'un cevabı sonrası niye ortaklı teklif etmiş gibi cevap veriyor Dof'a bunu da anlat da anlayayım. Eğer Dof Crocodile'a böyle bir teklif yapıyorsa o bayağı bir salakmış demektir. Çünkü adamı tayfaya falan almaya çalışıyor size göre.

Fakat Crocodile'ın cevabından hiç öyle gözükmüyor ki Dof'un daha sonra verdiği cevap da buna uyuyor.

Üye silindi 1004

Oda Croco için tekrardan bir resetleme yapacaktır. Çünkü marineford’da fazlasıyla güçlü gösterdiği adamı Arabasta’da yerlerde sürümüştü.
Yeniden ayar çektikten sonra Croco hepsini temizler bunların.
Ha eski halini baz alırsak Vergo’da kalır.

Öncelikle Crocoyu hep hakisiz gördük. Hiçbirşeyini göstermedi. Ben asıl haliyle Croco’dan yarım çıta aşağıda olduğuna inanıyorum.
Marineford'un çıktığı zamanlar haki daha tam oturmamış. Forumca Logia kullancıları haki kullanabilir mi? Yoksa haki kullanamaz mı? Onu tartışıyorduk. Logia yiyenin hakisi yok oluyor gibi bir kanı vardı. Ah ne günlerdi şu an aklıma o geldi bu gönderiyi görünce. Oysa Enel var ortada :D

Peki Crocodile Dof'un cevabı sonrası niye ortaklı teklif etmiş gibi cevap veriyor Dof'a bunu da anlat da anlayayım. Eğer Dof Crocodile'a böyle bir teklif yapıyorsa o bayağı bir salakmış demektir. Çünkü adamı tayfaya falan almaya çalışıyor size göre.

Fakat Crocodile'ın cevabından hiç öyle gözükmüyor ki Dof'un daha sonra verdiği cevap da buna uyuyor.
Adam hapishane seni akıllandırmıştır sanıyordum diyor. O yüzden bu teklifi yapıyor zaten.

Adam hapishane seni akıllandırmıştır sanıyordum diyor. O yüzden bu teklifi yapıyor zaten.
Ya birbirimizi anlamıyoruz ya sen beni anlamak istemiyorsun. Bak olayı başa saralım Jozu'nun saldırısı sonrası Dof gelip olaya karışıyor mu?

Sizin demenize göre takım olarak çalışmakdan bahseediyor olsun Dof. Fakat Crocodile ''Kendini benimle bir mi görüyorsun'' tarzında konuşuyor. Yani Dof burada beraber ortak iş yapmaktan bahsediyor fakat Crocodile onu kendiyle eşit görmediğinden kabul etmiyor. O yüzden Dof aklın başına gelmiştir sanıyordum tarzında konuşuyor.

Bu adamlar birbirerini çok uzun zamandır tanıyor muhtemelen Dof bu teklifi daha önce bir kez daha yapmış ve yine aynı cevabı almış olacak ki biraz aklın başına gelmiştir tarzında konuşuyor. Yoksa Crocodile gibi birinin kendi emrinde altında çalışacağını düşünyorsa Dof baştan ''en aptal karakter'' kategorisine girer ki bence orada bes belli bir şey Dof'un eşit şartlarda çalışmak için teklif yaptığı. Çünkü Crocodile kendini benimle eşit mi tutuyorsun tarzında konuşuyor.

Ya birbirimizi anlamıyoruz ya sen beni anlamak istemiyorsun. Bak olayı başa saralım Jozu'nun saldırısı sonrası Dof gelip olaya karışıyor mu?

Sizin demenize göre takım olarak çalışmakdan bahseediyor olsun Dof. Fakat Crocodile ''Kendini benimle bir mi görüyorsun'' tarzında konuşuyor. Yani Dof burada beraber ortak iş yapmaktan bahsediyor fakat Crocodile onu kendiyle eşit görmediğinden kabul etmiyor. O yüzden Dof aklın başına gelmiştir sanıyordum tarzında konuşuyor.

Bu adamlar birbirerini çok uzun zamandır tanıyor muhtemelen Dof bu teklifi daha önce bir kez daha yapmış ve yine aynı cevabı almış olacak ki biraz aklın başına gelmiştir tarzında konuşuyor. Yoksa Crocodile gibi birinin kendi emrinde altında çalışacağını düşünyorsa Dof baştan ''en aptal karakter'' kategorisine girer ki bence orada bes belli bir şey Dof'un eşit şartlarda çalışmak için teklif yaptığı. Çünkü Crocodile kendini benimle eşit mi tutuyorsun tarzında konuşuyor.
Sen Dofun kendini Croco ile eşit göreceğini düşünüyon demek. Valla çılgınca olan bu

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık