Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Counter Strike: Global Offensive (2012)

Yıllarca algı yapılıp Onliner diye yansıtılan XANTARES takım arkadaşlarıyla en büyük lan turnuvalarından birisinden NaVi'yle çeyrek final oynuyor. Karşıda Cs:Go'nun goatı s1mple var. Şuraya kadar yaptıkları bile çok büyük başarı. Tr şartlarında milyon dolarlarla transfer olmuş oyuncuları en büyük espor organizasyonları yendiler.
https://www.hltv.org/matches/2366139/natus-vincere-vs-eternal-fire-esl-pro-league-season-18
Bende bu winner formayı aldım kendime. Rmr formaları da var. Kazansak da kaybetsek de Cs go'nun belki de son büyük turnuvasında tr cs şovunu yapıp veda ediyor.

Foto:
Güzel formaymış, yakışmış.

Üniversite yıllarımı bu oyunla geçirdim desem yeridir. Neredeyse 2-3 yıldır oynamıyordum ama oyunun kapanmasına üzüldüm. Bir oyundan fazlasıydı. Grup çalışmasının önemini gösteren yapımlardan. Umarım yeni oyun biraz gelişim gösterir, en başta anti hile için.

Son düzenleme:
oyununun tamamen kaldırılması kötü bir seçimdi bana göre , donanım yetersizliğinden çoğu kisi csgo oynuyordu , şimdi o kitle ya boşa düşecek ya valoranta kayacak. Sistemi yeten ise cs2 devam edecek.
getirisi kadar götürüsü da oldu bu oyunun ,

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık