Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Conor McGregor vs Floyd Mayweather

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    31
  • Anket kapatılmış .
Conor'u destekledim ama malesef Floyd'un ezdiği maç oldu. Nedenleri bana göre temposal ve mental. Ayrıca Conor'a boks öğreten isim ya boksu bilmiyor yahut karşısında Floyd'un olduğunu unutmuş. Yine de cesaretinden dolayı Conor'u takdir ediyor 40 yaşında böyle bir kondisyona sahip Floyd'un önünde saygıyla eğiliyorum.

Conor'un yumrukları benimde hoşuma gitmedi.Bi boksör yumruğu beklemiyorum tabii de o yumruklarda kötüydü.Ayrıca Floyd'un bildiği bir oyunda o kadar açık bir gardla dövüşmesi olmamış.Floyd'un da hakkını vermek lazım.Zeki dövüşüyor gerçekten.Conor'un uzun bir dövüşe kondisyonunun yetmiceğini bilip yormuş adamı.İkisi de deli para kaldırmış ama maçtan.Kaybeden bile 100 milyon dolar ne demek.Allah bereket versin.

İşte herkes boks yapamaz mma de 9 dk dövüşürsün boks da 36 dk. İlk 3 round conor zorladı bi baktım ki conor ağzından nefes almaya başladı adamın yumruk atacak gücü bile kalmamış 10. Rounda kadar dayak yiye yiye en sonunda sarhoş adamdan farkı kalmadı. Hakem doğru zamanda ayırdı conorun yere düşmesini istemedi hakem.

Bu maç en başında zaten şov maçıydı. Saçmalıktı, MMA Dövüşçüsünün boksta şansı düşer. Floyd'un MMA'de hiç şansı yok zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık