Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Claymore

Claymore'un animesini izledim bitirdim, seri hakkında genel yorumum; Hoş, tadımlık bir seri. Dövüş sahneleri iyi, kurgu fena değil, hikaye kısıtlı ama kendi çapında yeterli denebilir. İlk sezonda bir açıklık bırakmışlar, villian öldürülemedi, ikinci bir senaryo olan Claymore örgütünün amaçları işlenmedi, 3 derinlerin sakininden ikisini gördük ve hiç birinin gücüne şahit olamadık. Ayrıca Riful da hiç beklediğim gibi çıkmadı, her seride beliren kibirli karakterlerden birisi gibiydi. Bir de Raki çok bayıcı bir karakter, insanı hayattan soğutuyor. Teresa reisin de tam gücünü görmek isterdim.

Zamanında en güzel serilerden biriydi(şimdide öyle) belki yeni nesil sevmeyebilir. Shounen olarak geçse de okuyanlar Seinen havası estiğini bilir. İçinde feminizm(kadın savaşçılardan dolayı),nefrete karşı merhamet,yalnızlık,ihanet,aşk, düşmanlığa karşı dostluk vs.. herşey vardı. Kasvetli bir havasının olması da gayet güzeldi. Witcher'ın kadın versiyonu diyebiliriz ve evet önyargınızı kırıp seriyi biran önce seriyi okumaya başlayın

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık