Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Çizgi Roman Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

1973'tü sanırım
the night that gwen stacy died
vardı. Önem teşkil ediyor. Spider-Man'in psikolojik etkilenmesi vb. 90'lar öncesi falan önemli olaylar var. İnternetten bakarsan bulabilirsin en önemli, en iyi bölümleri vs. Pek bilgim yok Spider-Man Hakkında.

High Evolutionary denen abimiz ne kadar güçlüdür ? Hangi safta takılır? Amacı nedir? Apocalypse, Thanos vb. bunlara kafa tutabilecek birisi mi? Adını yazar yazmaz high evolutionary vs thanos falan çıkıyor. Kısaca hakkında özet geçebilecek olan var mı?
Thanos'u Sincap Kız da yenmişti. Hatta Sincap Kız'ın yenemediği karakter sayısı sınırlı. Wolverine, Dr. Doom falan da vardı harcadıkları arasında.

Thanos'u Sincap Kız da yenmişti. Hatta Sincap Kız'ın yenemediği karakter sayısı sınırlı. Wolverine, Dr. Doom falan da vardı harcadıkları arasında.
Şimdi baktım da tanıdık geldi. Yanılmıyorsam 1-2 sene evvel Sincap Kız hakkında burada bir muhabbet dönmüştü. Görseller falan dank etti hemen.

SHiELD isimli çizgiromanı okuyum dedim, biraz ajanlık macerası falan çıkacak zannediyordum karşıma orjinsi bir şey çıktı. Tabi daha çok hoşuma gitti aaa ne güzel bu SHİELD Nasıl kurulmuş öğreneceğiz falan dedim anasını satayım kafam daha da karıştı. La benim bildiğim iki uzaylıyı tutamayan Nick Fury liderliğinde Amerikan Hükümetine bağlı olan SHiELD nerede bu kökenleri antik Mısır'a dayanan böyle mistik konseyi falan bulunan Newton ile Leanardo da Vinci'nin liderlik için kapıştığı arada Teslanın falan görüldüğü mistik SHIELD nerede. Hayır işin kötüsü çeviri yarıda yani, olaylar bilindik SHIELD'e bağlanmadan bitiyor:(. Birde anlatım karman çorman. Neyse bu SHIELD meselesini yetkili bir abi açacak olursa gayet hoş olur :(

High Evolutionary kendini evrime adamış bir manyak, mükemmel insan olarak adlandırılan Adam Warlock'un yaratıcısı. Özü insan ama kendini evrimleştire evrimleştire insan sınırlarının epey ötesine geçmiş biri. Genellikle villain olarak ortaya çıkar ama duruma göre bizim kahramanlarla işbirliği yaptığı da olur. Açıkçası modern Marvel'da çok fazla yeri olmayan bir karakter, o sebeple 50 sayısını okumuşluğum ya vardır ya yoktur, net konuşamam o sebeple. Thanos'u birebir dövüşte yenemez ama, o kadar güçlü değil. Karşılaştırılmaları canlılarla deneyler yapan psikopatlar olma ortak özelliklerinden geliyor olabilir.

SHIELD'ın Türkçeye ne kadar çevrildiğinden haberim yok ama seri zaten yarıda kalmış bir seri. Hickman, Secret Wars'ın ardından devam etme sözü vermişti ama ne olacak bakalım. Yeni bir seri olduğu için direkt olarak SHIELD orijini olarak yerleştirmeye gerek yok, zaten dediğin gibi günümüze bağlanamadı henüz. Sadece yine Hickman'ın başka bir serisi olan Secret Warriors'ta günümüzdeki haliyle birkaç ipucu verildi, ama net bir şey yok henüz. Bir de Marvel'a başlangıç seviyesinde çok doğru bir seri seçimi olmayabilir.

çizgiromanın birinde Bucky İronman'ı yenmiş diyorlar doğru mu ?

Nasıl yenebilir la Iron'ı?Hile hurda felan mı vardı ki.
Emin olmamakla birlikte Winter Soldier'ın o metal kolunun elektronik şeyleri bozma gibi bir özelliği vardı sanırım. Yüksek ihtimal o yüzden yenmiştir.

Thor'un göründüğü ilk sayıyı okudumda orada Thor'un orjini benim bildiğimden çok daha farklı görünüyordu? Donald Blake isimli normal bir insan bir çekiç bulur ve Thor olur olay bu ama Thor normalde Asgarddan sürülmüş bir eleman değilmiydi?

Thor'un göründüğü ilk sayıyı okudumda orada Thor'un orjini benim bildiğimden çok daha farklı görünüyordu? Donald Blake isimli normal bir insan bir çekiç bulur ve Thor olur olay bu ama Thor normalde Asgarddan sürülmüş bir eleman değilmiydi?
Donald sonradan kendisi Thor dan bağımsız Thor oluyordu. Nalları dikiyordu.
Donald Blake ilk başta tam Thor değil Thor u kendinde taşıyor. İkisi farklı kişi , asdff nasıl anlatayïm ben bu durumu :D

Donald sonradan kendisi Thor dan bağımsız Thor oluyordu. Nalları dikiyordu.
Donald Blake ilk başta tam Thor değil Thor u kendinde taşıyor. İkisi farklı kişi , asdff nasıl anlatayïm ben bu durumu :D
Ya şimdi en son kadın Thordan gördüğümüz üzere Thor o çekici taşıyanlara verilen bir lakap aslında. Ama bu Donal Blake'i ben Thor'un insanlar arasına sürüldüğünde aldığı lakap diye biliyordum. Ancak gerçek Thor'un güçlerine sahip olan masum Amerikalı olduğu yönünde:D. Hatta Adam ilkokulda öğrendiğime gore bu çekicin ayrı güçleri olmalıydı falan diyor. Ama bizim bildiğimiz Odinin oğlu olan Tanrı Thor olaya nereden dahil oluyor?:D Sonradan Donalda gelip asıl Thor benim ulen diyip çekici mi kapıyor napıyor :D

Şu One More Day saçmalığından sonra Spiderman sıfırlandı ya büyük ölçüde, peki Secret Wars'dan sonra geri geldi mi? Lütfen geldi diyin çünkü şuanda Ezekielin olduğu Spiderman serisini okuyorum ve oradaki karakter gelişiminin vs yok olacağı düşüncesi ağır geliyor:(
@Solid Snake @Smoker @Kehribar @hdbfresh

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık