Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Çizgi Roman Sohbet, Soru, Haber ve Tartışma

Bunun geneli mi böyle yoksa bu bölüme özel bir vahşet mi? Eğer genelde böyleyse kesin okumam lazım. :D
Bu Siege of Asgard , kısa sürede genelinde vahşet azda olsa var.

Ama bu tarz sahne seviyorsan , Oldman Logan( bu konuda çok iyi ) , Hulk versus Wolverine, Secret Wars okuyabilirsin. Onlarda da var böyle ayıklama sahnesi .

Mihawk

Ama bu tarz sahne seviyorsan , Oldman Logan( bu konuda çok iyi ) , Hulk versus Wolverine, Secret Wars okuyabilirsin. Onlarda da var böyle ayıklama sahnesi .
Çizgi romanlar konusunda aynı düşüncedeyiz sanırım.

En sevdiğim seriler. Doom vs. Thanos Secret Wars'ın en güzel kısımlarında.

Oldman Logan vol2 de çok iyi.

Wolverine zaten en sevdiğim karakterdir. Gerek konuşması, tarzı, tipi, yeteneği.

Secret Wars (eskileriydi okuduklarım) okudum ama nedense böyle sahnelere denk gelmedim ya da hatırlamıyorum. Yanlış seriyi mi okudum acaba?
Old Man Logan kısa serisinin ilk 3-4 bölümünü okudum ama daha sonrasını Türkçe bulamadım. İngilizceden devam etmek gerek. Bir de bunun devam eden serisi varmış sanırım.

Secret Wars (eskileriydi okuduklarım) okudum ama nedense böyle sahnelere denk gelmedim ya da hatırlamıyorum. Yanlış seriyi mi okudum acaba?
Old Man Logan kısa serisinin ilk 3-4 bölümünü okudum ama daha sonrasını Türkçe bulamadım. İngilizceden devam etmek gerek. Bir de bunun devam eden serisi varmış sanırım.
SW'da Doomun Thanos'un omurgasından tutup sökmesi (adeta balık kılçığı ayıklar gibi ), Phoenix Force sahip Cyclops'u yok etmesi felan vardı. Gerçi bir kaç sahne ama işte oda aklıma gelince yazdım.

Wolverine'nin olduğu serilerde genelde vahşet, kesme biçme vardır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık