Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Cips Savaşları

En Sevdiğiniz Patates Cipsi ?

• Kullanılan toplam oy
    160
Pringles, domuz yağında kızardığı için yemiyorum. Yanlış anlaşılma olmasın fakirlikten değil.

Lays, Ruffles sade patates, Lays yeşil fırından, bir de Doristos Alaturka... Tabii eski tadında değil Alaturka. Yoksa başka cipse bakılmaz bile. Şu an için favorim Lays.

Pringles, domuz yağında kızardığı için yemiyorum. Yanlış anlaşılma olmasın fakirlikten değil.

Lays, Ruffles sade patates, Lays yeşil fırından, bir de Doristos Alaturka... Tabii eski tadında değil Alaturka. Yoksa başka cipse bakılmaz bile. Şu an için favorim Lays.
İlk defa senden duyuyorum, biraz baktım doğruymuş galiba. Her sene MüsLümaN NüEl QutLamaZ diye zırlayan tipler nasıl hala Pringles kamyonu taşlamamış acaba?

Malum olayı gördükten sonra nasıl cips tüketeyim, bilmiyorum.
Malum olay ne bilmiyorum ama hijyen takıntın varsa bir milyoncularda satılan patates doğrayıcı aparatlardan alıp evde gönül rahatlığıyla yapabilirsin. Biraz nişasta ve zeytinyağıyla harmanlarsın keyfine göre baharatını da ekledikten sonra atarsın fırına çıtır çıtır olur.

Baharatlı olanların tadı ilk başta daha iyi gelir elbet ama fazla yiyemezsin. Ben cips aldığım zaman (özellikle bir şey izlerken) en az 150 gram küsür bitirmek isterim ve bitirdiğim zaman midemi rahatsız etmeyecek. Yeşil ve sarı olan paketi biraz sıkıntı veriyor ama klasik olanın etkisi tertemiz.

Taşlamadığımızı nereden biliyorsun?

Muhtemelen cips, o fareden daha sağlıksızdır. :D
İçerisinde bir sürü kimyasal madde olduğu için dediğin doğru.
Malum olay ne bilmiyorum ama hijyen takıntın varsa bir milyoncularda satılan patates doğrayıcı aparatlardan alıp evde gönül rahatlığıyla yapabilirsin. Biraz nişasta ve zeytinyağıyla harmanlarsın keyfine göre baharatını da ekledikten sonra atarsın fırına çıtır çıtır olur.
Malum olay fareydi.
Fırında patates cips yapmıştım eskiden. Güzel oluyor. Artık öyle yaparız.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık