Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Cilt 92 [4 Mart 2019]

Hayatında Ejder görmemiş kitleye bak renk beğenmiyorlar. Mavi gözlü beyaz ejder, Takaounun mavi ejderi uzar gider liste... Beğenmeyenler kapının dışında ağlayabilirler. Gayet güzel ve karizma...
Hayatında karizma görmemiş kitleye bak mavi ejder beğeniyorlar. Kırmızı gözlü siyah ejder yada Slifer the sky dragon falan görmemişler belli ki daha uzar gider liste. Bunu beğenenlerde gidip dışarda kyaa diye haykırabilirler.

Orası öyle zaten ama bazı yorumlara bakınca sanki Kaidoyu cicili bicili bir şey yapmış gibi tepki de bana tuhaf geliyor sanki ilk kez Oda yapmış gibi.
Mevzu bence renk değil.İnsanlar karanlık ve ciddi bir tasvir bekliyordu ama dediğin gibi cicili bicili olunca o korkutucu havayı alamadılar.Kaido'nun gökten düştüğü haliyle tezat bir görüntü oluşturuyor.Yaş aralığını düşürecek ya ona oynuyor bu muhabbetten sıkıldım insanlar da sıkıldı.15 yaşındakilere çizerken 20 senedir takip eden takipçileri de düşünmesi gerekiyor.

Hayatında karizma görmemiş kitleye bak mavi ejder beğeniyorlar. Kırmızı gözlü siyah ejder yada Slifer the sky dragon falan görmemişler belli ki daha uzar gider liste. Bunu beğenenlerde gidip dışarda kyaa diye haykırabilirler.
Yalnız ben onları da beğeniyorum. Ben ejderha hastasıyım. O dediklerin beni ilgilendirmiyor yani. :cool:

Mevzu bence renk değil.İnsanlar karanlık ve ciddi bir tasvir bekliyordu ama dediğin gibi cicili bicili olunca o korkutucu havayı alamadılar.Kaido'nun gökten düştüğü haliyle tezat bir görüntü oluşturuyor.Yaş aralığını düşürecek ya ona oynuyor bu muhabbetten sıkıldım insanlar da sıkıldı.15 yaşındakilere çizerken 20 senedir takip eden takipçileri de düşünmesi gerekiyor.
İşte benim açımdan sıkıntı bu. Bu tarz renkde de ejderler var. Bu renkte çizen ilk kişi Oda değil. O siyah bıyıklarla çok güzel kombin olmuş.

İşte benim açımdan sıkıntı bu. Bu tarz renkde de ejderler var. Bu renkte çizen ilk kişi Oda değil. O siyah bıyıklarla çok güzel kombin olmuş.
Mavi ejder diyince şöyle bir renk tonuyla o karanlık havayı verebilirmiş.

Ama kapak biraz çocukların okuduğu boyama kitabı kıvamındaydı asıl sıkıntı o yoksa problem yok yeşil yada beyaz da olabilirdi.

Dressrosa'nın temasının renk cümbüşü gibi olması sırıtmaz hatta cuk oturur. WCI arkı da cıvıl cıvıldı ama Wano'ya bu gitmez ve gitmemiş. Gibi geldi bana.

Kaido'nun renk muhteşem zamanla forum da anlar, klasik renklere alışık olundugu için farklı geliyor ama turkuaz çuk oturmuş iyi yaparlarsa animede harika gözükür.

Komurasaki'nin saçları Hancock'u gölgede bırakmasın diye böyle bir renk seçmiş herhalde. Siyah falan olsa Hancock mancock kalmazdı ortada. :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık