Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Cilt 89 [4 Haziran 2018][SBS][Ekstralar]

Editör diyorsa hiç umutlu değilim . Şok haber karasunun boyu 3.10 . Evet bu müthiş haber hepimizi heyecanlandırdı .

Beğendim aslında .Özellikle de Luffy çok iyi çizilmiş .Yalnız Katakuri'nin saçlarına sözüm olmasa da dövmesi daha farklı renkte çizilseymiş keşke , yaralarının rengiyle hemen hemen aynı olunca hoşuma gitmedi açıkçası.

Klasik cinsel muhabbetler, doğum günleri, boylar, hobiler vs. derken bu kadar önemli ne olabilir ki?

Çok merak ettim neymiş bu önemli haber :bilmem: Umarım güzel bilgilerdir.

Editör diyorsa hiç umutlu değilim . Şok haber karasunun boyu 3.10 . Evet bu müthiş haber hepimizi heyecanlandırdı .
Hayal edilen muhteşem haberler

Gerçekte olan

D: Oda sensei, is it because you ate the Ero Ero no Mi that you enhance the size of Nami and Robin's boobies in your drawings? Please enhance the size of my mom and my sister's boobies too. Also, please enhance the size of my p*nis. P.N. Idle Idle no Mi user (age 8)

O: Yeah. In fact, I do remember about this one time that I ate a really gross-tasting fruit for dessert and... ever since then, I became like this and...

Gerçekte olan

D: Oda sensei, is it because you ate the Ero Ero no Mi that you enhance the size of Nami and Robin's boobies in your drawings? Please enhance the size of my mom and my sister's boobies too. Also, please enhance the size of my p*nis. P.N. Idle Idle no Mi user (age 8)

O: Yeah. In fact, I do remember about this one time that I ate a really gross-tasting fruit for dessert and... ever since then, I became like this and...
Bu Japonlar harbi sapık.

Gerçekte olan

İnanır mısın gerçek sandım :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık