Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Cilt 82 [4 Temmuz] [SBS][RAW]

Ya ne yazıcam BB zaten gizemli bir karakter adam ne yapsa şaşırmam ben zati de beklenmeyecek şeylere şaşırıyorum. BB nin yaptigi seyler beni sasirtmaz ki :D
Tarih araştirmasi beni sasirtti yani.
Hepsinden daha fazla buna takildim. Adam bir seyleri merak ediyor demek ki kayip yuzyil ile ilgili bir sey biliyor mu acaba?
Ben bir de Hawkins'e takildim duş almak nedir ya ahahaha :D

Hiç de öyle bir tip yok adam da ha :D en çok yapmayı sevdigin şey ne ? Duş almak. Tamam o zaman :D
Öyle bir tip yok derken nasil bir tip yok?:oleyo2:

- Boş zamanlarinda ne yaparsin?
-Duş alirim.
-Duş mu alirsin?
-Evet. Çok guzel duş alirim.
:D

Veya kid diyordu ya bana gülen herkesi öldürdüm diye onun duş versiyonu da cok iyi olur.

Shanks ile beraber duş alicam deyince bize gülenler oldu. Ama duşuma gülen herkesi öldürdüm :D

Öyle bir tip yok derken nasil bir tip yok?:oleyo2:

- Boş zamanlarinda ne yaparsin?
-Duş alirim.
-Duş mu alirsin?
-Evet. Çok guzel duş alirim.
:D

Veya kid diyordu ya bana gülen herkesi öldürdüm diye onun duş versiyonu da cok iyi olur.

Shanks ile beraber duş alicam deyince bize gülenler oldu. Ama duşuma gülen herkesi öldürdüm :D
Hawkins ciddi duruyor ya ne bileyim. Hobisinin duş olduğunu o mana da :D

Demek sadece 1-2 kisi o anlamda düsünmuyor muşuz bizim gibi düşünenlerde varmiş. :D
Demek ittifağin basinda ki şansizlik Hawkinsin yüzündenmiş. Gökden Kaido düşmeler falan.

Acilen duş almayi birakmalisin.[Kamu spotu] :D
Çeviren arkadaş düz şekilde çevirmiş (Gerçi Çince kaynakta duş/banyo diye çevirmiş) ama Hawkins'in duş/banyo olayı şu küvette köpüklü banyo sefası yapanlar falan var ya onlar gibi olabilir, adam bunu hobi haline getirmiş. :)

Komiklik olsun diye duş olayından ne çıkaracağını bilememiş şu arkadaşı kınıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık