Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Cilt 80 [sbs]

Arkadaşlar kimsenin dikkatini çekmedimi bilmiyorum ama fujitoranın kafasının sağ tarafındaki wevil silahlanma hakisi renginde değilmi.Öyleyse hayvanlığı hakkında bilgi vermiş olur.
Değil o gölge sadece.
B.haki efektini daha çok kömür şeklinde yapıyor kafasının sağına bakarsan ışıklandırma var tamamı B.haki değil yani

Kaldı ki insan haki kullanırken neden ağlar ki :D
Link atmayı bilmiyorum.802 sayı 11.sayfada o sahne.Önce babamı öldüren adam Karasakalı pişman etmeliyim dimi anne diyo.Kızgın ve ağlayan bir şekilde.Bence o gölge değil.Bu renkte silahlanma hakiside gördük animede.

Link atmayı bilmiyorum.802 sayı 11.sayfada o sahne.Önce babamı öldüren adam Karasakalı pişman etmeliyim dimi anne diyo.Kızgın ve ağlayan bir şekilde.Bence o gölge değil.Bu renkte silahlanma hakiside gördük animede.
Ben o kısımları okumadım üstad, sadece kapak fotoğrafına bakarak öyle bir yorum yaptım :)

Olmayan şeyi manga kapağında niye göstersin, yeri gelince gösterir. Adam zaten belli ki güçlü ama böyle şeylerle de yüceltmeye çalışmak pek anlamlı değil. Bu kapağa bakınca bile gösterilen her şeyin cilt içindeki bölümlerden alındığı belli oluyor. Gidip de dur şuna bi b. haki vereyim de millet görsün şeklinde çizmez. Yeri gelince göreceğiz zaten gücünü.

Olmayan şeyi manga kapağında niye göstersin, yeri gelince gösterir. Adam zaten belli ki güçlü ama böyle şeylerle de yüceltmeye çalışmak pek anlamlı değil. Bu kapağa bakınca bile gösterilen her şeyin cilt içindeki bölümlerden alındığı belli oluyor. Gidip de dur şuna bi b. haki vereyim de millet görsün şeklinde çizmez. Yeri gelince göreceğiz zaten gücünü.
Senin de dediğin gibi bölümün içinden alıntı.Eğer bölümde o sahnede silahlanma hakisi varsa tabi öyle çizicek.Zaten az kaldı yakında görücez.

Çeviriler çıkınca eklerim.

1artık klasik haline gelen yeni karakterlerin çocuklukları gelmiş. Bu sefer dof tayfasını görüyoruz
2Gold filminin villian'ı olduğunu tahmin ettiğim vatandaş.
3 bu sayfa kesin troll
4 biri o kuleye dair bir ayrıntı yakalamış onu doğruluyor gibi
5-6 fikrim yok
7 devrimcilere dair bilgiler alıyoruz
8 fikrim yok
son sayfada bir narutoyu anıyoruz anlaşılan. Adam bayağı anmış kishiyi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık