Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Linlin

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 167 48.0%
  • Sevmem.

Kullanılan: 181 52.0%

• Kullanılan toplam oy
    348
Kaido'nun iki büyük adamını aynı anda döve döve "Bu adam yenilmez mi?" diye isyana sokan Marco'yu tek eliyle yakalayıp;
"Bak Marco, babanla hukukumuz çok eskilere dayanır. Onun hatrına canını bağışlıyorum ama bir daha karşıma çıkarsan ölümsüz ankalar nasıl öldürülürmüş çelıncıyla youtube fenomenlik tanımını baştan yazarım" ayarı çekmiş büyük insan.

One piece'in çiçeği. Yonkouların zirvesi.

Bence Mama yine ağırlığını gösterdi.Kaido şamar oğlanı olurken kadın hepsine anlık cehennemi yaşattı ama lastik bu Luffy.Mama'nın Shiva saldırısında ortalık kıyamete dönmüştü.Demeye devam edeceğim: En Güçlü İmparator Big Mom'dur.

Bence Mama yine ağırlığını gösterdi.Kaido şamar oğlanı olurken kadın hepsine anlık cehennemi yaşattı ama lastik bu Luffy.Mama'nın Shiva saldırısında ortalık kıyamete dönmüştü.Demeye devam edeceğim: En Güçlü İmparator Big Mom'dur.
Shanks ve BB'nin gücünü daha tam olarak bilmiyoruz.Big Mom güçlü imparator ama en güçlü olduğu söylenemez.

Ben bunu aylardır diyorum be. Bu bölüme kadar kadınla ilgili abuk subuk eleştiriler vardı.
Shanks ve BB'nin gücünü daha tam olarak bilmiyoruz.Big Mom güçlü imparator ama en güçlü olduğu söylenemez.
Şahsen daha şimdiden iddialıyım. İkisini de döver Linlin.

Ben bunu aylardır diyorum be. Bu bölüme kadar kadınla ilgili abuk subuk eleştiriler vardı.

Şahsen daha şimdiden iddialıyım. İkisini de döver Linlin.
Blackbeard Akainu ile birlikte bu serinin son boss olma potansiyeli en yüksek olan kişi.Seri sonuna geldiğimizde Linlin ile kıyaslanabileceğini sanmıyorum.

Bu kadını Franky ile Robin patates çuvalı gibi yuvarlayıp aşağıya attılar la aylardır saçma sapan eleştiri de neyin nesi? Bunun sahip olduğu dezavantajları dövüşünde kullanmayacak bir yonkou var o da zaten bütün saldırılara kafa atıyor.

Blackbeard Akainu ile birlikte bu serinin son boss olma potansiyeli en yüksek olan kişi.Seri sonuna geldiğimizde Linlin ile kıyaslanabileceğini sanmıyorum.
Böyle lafları dünyanın en güçlü yaratığı denilen Kaido ile kıyasladıklarında da ediyorlardı. O yüzden aynı kaderi paylaşacağına eminim.
Bu kadını Franky ile Robin patates çuvalı gibi yuvarlayıp aşağıya attılar la aylardır saçma sapan eleştiri de neyin nesi? Bunun sahip olduğu dezavantajları dövüşünde kullanmayacak bir yonkou var o da zaten bütün saldırılara kafa atıyor.
Franky değil, Jimbei'ydi o.
Oda'nın beceriksizliği yüzünden kadının girdiği saçma pozisyonları sayacaksak bunlara gerek yok, Chopper tanklıyordu bu kadını. Bunların saçma iddia olması da bundan. Bugüne kadar bin tane insan güya Linlin'e bir şey yaptı. Peki hiçbiri çizik atabildi mi?
Hayır. Bunlar hep Oda'nın Linlin'in vereceği zararı engellemek ve safdışı bırakabilmek saçmalamaları. Bunlara takılıyor olmak baştan hata.
Kadın alevlerim özel diyen mistik zoanlı yonkou sağkolunu çıplak elle boğazlamış kadın. Gücü ortada.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık